Žolės imitacijos danga teniso kortuose

Išvaizdi ir kokybiška žolės imitacijos danga gali būti vienas šauniausių ir taupiausių sprendimų lauko teniso kortų įrengimui. Dengiant kortą sintetine žole, sukuriamas erdvės ir jaukumo įspūdis, kartu tai ganėtinai nebrangus pasirinkimas, kuriam užtenka tik minimalios priežiūros. Būtent todėl šią teniso kortų dangą mėgsta daugelis, visai nesvarbu, ar kortas skirtas mėgėjiškiems, ar profesionaliems sporto poreikiams.

Skaitykite toliau ir sužinokite, kodėl verta dėti dirbtinės žolės dangą bei atraskite profesionalių gamintojų Jums specialiai pateiktų pasiūlymų!

Žolės imitacijos dangų privalumai

Sintetinė žolės imitacijos danga iš tiesų yra vienas pigiausių ir paprasčiausių sprendimų, tačiau tai toli gražu nereiškia, jog tokia danga nekokybiška. Viskas priklauso nuo dangų gamintojo. Toliau yra aprašomos tik iš gerai žinomų ir profesionalių gamintojų gaunamos teniso kortų dangos, kurias tiekia patyrę savo srities specialistai.

Sintetinė žolės danga naudojama tik lauko tenisui, ji tinka įvairaus dydžio aikštelėms po atviru dangumi įrengti. Sintetinė danga yra kokybiška, jos nepaveikia drėgmė ir kitos oro sąlygos, todėl kartą įrengta tokia danga išlieka išvaizdi ir funkcionali ilgą laiką. Šią žolės dangą mėgsta tiek teniso sporto mėgėjai, tiek profesionalai.

Dar vienas didelis privalumas yra tas, kad dirbtinės žolės dangos priežiūrai nereikia skirti daug dėmesio. Užtenka ją retkarčiais nuvalyti, prižiūrėti, kad į dangą nepatektų spyglių, lapų. Įrengimas taip pat yra visiškai nesudėtingas ir užtrunka labai neilgai. Tai reiškia, jog jau visai netrukus galėsite pasinerti į malonų ir kokybišką žaidimą, nesukdami galvos dėl nieko kito.

Platus dirbtinės žolės dangų asortimentas

Dirbtinių žolės dangų pasirinkimas gali būti labai įvairus. Galimi skirtingi dangų variantai, sukurti pagal specifinius poreikius. Kiek skiriasi ir dangų kainos bei pritaikymo niuansai. Apie visa tai Jums daugiau papasakos „Grip“ komanda, kai išsirinksite konkrečius, Jus dominančius sprendimus.

Kokybiška ir išvaizdi žolės imitacijos danga leis įgyvendinti įvairius lauko teniso kortų įrengimo poreikius. Įsigykite iš savo srities profesionalų, tiekiančių tik sertifikuotą, pažangių gamintojų produkciją.