Nuo ko priklauso automobilio stiklų keitimo kaina?

Saugus vairavimas vienas iš svarbiausių aspektu norint vairuoti automobilį. Tačiau, norint užtikrinti saugumą reikia nepamiršti automobilio priekinio stiklo ir neignoruoti atsiradusių įdaužų. Prižiūrimo automobilio privalumai apima ir vairuotojo, ir visų keleivių saugumą. Taip pat, reikia nepamiršti, kad draudžiama važiuoti su pažeistu priekiniu stiklu, kuris pablogina matomumą.

Įskilęs priekinis stiklas laikui bėgant tik blogės, jei jis nebus taisomas. Panoraminio stiklo keitimas galiausiai jums kainuos daugiau pinigų nei įdaužos taisymas. Langų keitimo išlaidos gali skirtis priklausomai nuo to, kur atliekate darbą, tačiau galiausiai jūsų saugumas turėtų būti svarbiausias prioritetas neatsižvelgiant į kainą.

Kada turėtumėte pakeisti automobilio langus?

Kalbant apie šoninį stiklą, nesvarbu, kurioje automobilio pusėje jis yra, jei jis yra kaip nors pažeistas, tada juos reikės pakeisti ir tai padaryti kuo greičiau.

Pažeidus šoninius langus dažniausiai nutinka taip, kad nuo bet kokio smūgio jie tiesiog subyrės. Todėl juos reikės pakeisti, nes be šoninio lango važiuoti negalima. Jei šoninio lango negalima pakeisti iš karto, automechanikas įdės laikiną langą, kol bus galima atlikti darbus.

Kalbant apie priekinį stiklą, jei jame yra tik nedidelis įtrūkimas, jį reikės ištirti, nes važiuojant įtrūkimas gali padidėti. Jei susiduriate su plikledžiu, stipriu lietumi ar vėju, slėgio gali pakakti net išdaužti stiklą važiuojant. Todėl rekomenduojama kuo greičiau patikrinti ir pakeisti priekinį stiklą.

Kaip pakeisti

Pirmiausia turėsite įsigyti naują langą iš savartyno arba internetinio mažmenininko ar automobilių remonto parduotuvės. Svarbu patikrinti, ar stiklas tinka jūsų automobilio markei ir modeliui.

Tada turite nuimti visus porankius, rankenas ar langų švaistiklius, kurie yra įsukti į duris. Paprastai jie lengvai pašalinami atsuktuvu.

Kitas žingsnis yra nuimti durų plokštę. Suplotas atsuktuvas paprastai yra geriausias įrankis šiam darbui. Norėdami jį nuimti, turite atlaisvinti ąselius, pritvirtinančius skydelį prie durų.

Atlaisvinę durų skydą turėtumėte pakelti aukštyn ir toliau nuo durų. Jei turite elektrinius langus, prieš atjungiant bet kokius laidus, variklis turi būti prijungtas prie lango takelio.

Kai tai bus padaryta, galite pašalinti langą. Jį turėtų būti gana lengva iškelti. Būkite ypač atsargūs, jei langas buvo išdaužtas, ir būtinai atsargiai pašalinkite visus sudužusius stiklo gabalus aplink lango rėmą.