Žydrūno Savicko sporto klubo komandos nariai – Lietuvos štangos spaudimo čempionai

2018 m. liepos 14 d. Alytuje vyko Lietuvos štangos spaudimo su savo svoriu čempionatas. Pirmą kartą tokio tipo oficialias varžybas organizavusi Lietuvos jėgos trikovės federacija sulaukė beveik 100 dalyvių iš visos Lietuvos. Sportininkams reikėjo kuo daugiau kartų išspausti savo svorio štangą.

Šiame čempionate puikiai pasirodė stipriausiu visų laikų pasaulio žmogumi tituluojamo Žydrūno Savicko sporto klubo „BIG Z“ komandos nariai. Veteranų vyrų, sveriančių iki 93 kg, kategorijoje pirmąją vietą laimėjo minėto klubo treneris ir komandos įkvėpėjas Gytis Zabarauskas (93.1 kg), savo svorio štangą išspaudęs 26 kartus. Suaugusių vyrų, sveriančių iki
93 kg, kategorijoje aukso medalį iškovojo daugkartinis Lietuvos štangos spaudimo čempionas ir rekordininkas Evaldas Černiauskas (85.3 kg), savo svorio štangą įveikęs net 33 kartus. Šioje svorio kategorijoje varžėsi ir „BIG Z“ komandos narys Mindaugas Jačiūnas (83.1 kg),  kuris iškovojo bronzos medalį, štangą paspaudęs 27 kartus. Suaugusių vyrų, sveriančių iki 105 kg, kategorijoje nugalėjo ir šalies čempionu tapo Virginijus Kanapinskas (93.2 kg), savo svorio štangą išspaudęs 29 kartus. Minėtų sportininkų pasiekti rezultatai leido „BIG Z“ komandai laimėti trečiąją vietą bendroje komandų įskaitoje.