VERSLO KŪRIMAS: imtis savarankiškai ar samdyti specialistus?

Norite sukurti savo verslą ir įsteigti įmonę? Nežinote nuo ko pradėti? Norint sukurti verslą pirmiausia ir svarbiausia — Jums reikalinga gera idėja, kuri turėtų potencialo virsti ilgalaikiu, stabiliu verslu teikiančiu paklausią paslaugą ar prekę.

Jei jau turite idėją, ko gero, kyla klausimas, o kas toliau? Puiku, kad sugeneravote verslo idėją, dabar būtų neprošal ją objektyviai įvertinti, ar ji tikrai turi potencialo būti sėkminga, ir patikrinti, ar Jūsų idėja unikali, jei tai tik dar vienas verslas siūlantis tą patį, ką jau siūlo bent 10 įmonių 100 kilometrų spinduliu, tuomet derėtų pagalvoti ar Jūsų verslo idėja turės kokį nors pranašumą prieš konkurentų įmones. Nuosavas verslas visus labai vilioja, nes jis suteikia galimybę jaustis nepriklausomai nuo darbdavio ir atlyginimo. Visa tai skamba tikrai patraukliai, tačiau, kol verslas įsivažiuoja ir kol iš tiesų tampi nuo niekieno nepriklausomas, tenka gerokai paplušėti, nes įmonės / verslo kūrimas ir administravimas reikalauja tam tikrų žinių bagažo ir laiko. Pirmą kartą susidūrus su verslo steigimo procesu kiekvienas susiduria su dideliu kiekiu naujos informacijos, kuri yra labai svarbi: kokią įmonę steigti, kiek visa tai kainuos ir galų gale, kaip ir nuo ko pradėti? Žinoma, nemažai informacijos galima rasti internete ir netgi įsteigti įmonę galima tiesiog pasikliaujant internete rasta informacija, tačiau, tokiu būdu steigiama įmonė atima tikrai labai daug laiko ir išlieka nemaža tikimybė, kad padarysite klaidų. Samdydami profesionalus sutaupysite laiko ir išvengsite klaidų.

Nenorite rizikuoti ir gaišti laiką? Įmonių steigimo specialistai Jums gali padėti visais etapais verslo kūrimo procese. Specialistai Jums padės:

  • Argumentuotai pasirinkti tinkamą įmonės steigimo formą, suteiks informaciją apie lauksiančius mokesčius;
  • Parengti visus steigimui reikalingus dokumentus;
  • Sutaupyti laiko steigiant įmonę;
  • Patars buhalterinės apskaitos klausimais;
  • Atsakys į visus iškilusius klausimus.

Norite pasikonsultuoti su profesionalais? Kreipkitės: https://www.finbiuras.lt/imoniu-steigimas.html