Verslininkai kviečiami taikyti nuolaidas Alytaus jaunimui

Jau kelerius metus Alytaus miesto savivaldybės iniciatyva už įvairias paslaugas ar prekes  daugiavaikėms šeimoms, turinčioms nuolaidų kortelę „Alytus – viena šeima” ir senjorams su nuolaidų kortele „Alytaus senjoras” taikomos nuolaidos. Artimiausiu metu nuolaidas tikimasi pradėti taikyti  ir Alytaus miesto moksleiviams ir studentams. Pirmieji žingsniai link šio tikslo jau žengti.

Pasiūlymą inicijuoti, jog už teikiamas paslaugas ar prekes būtų suteikiamos nuolaidos, vasario 1 d. vykusio Alytaus miesto savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdžio metu išreiškė jame dalyvavę Alytaus kolegijos studentai. Jaunimo reikalų tarybai pritarus, Alytaus miesto savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Dalia Kavolynienė per socialinius tinklus pakvietė Alytaus miesto verslininkus prisijungti prie iniciatyvos – suteikti įvairių prekių ir paslaugų nuolaidą Alytaus miesto jaunimui. Pirmasis į šį kvietimą atsiliepė „Fenix” baro savininkas Oganes Arakėlian. Jis pasiūlė mokiniams ir studentams taikyti visų koncertų, stalo futbolo, nealkoholinių gėrimų nuolaidas. Į kvietimą taip pat atsiliepė Jotvingių g. 7A įsikūrusi MB Sūrinė, alytiškiams geriau žinoma kaip Vilkyškių pieninės parduotuvė. Ji moksleiviams ir studentams taikys 10 proc. nuolaidą jų pamėgtiems pieno ir ledų kokteiliams.

„Alytaus miesto savivaldybė – draugiška jaunimui, tad stengiamės atsižvelgti į čia gyvenančių jaunų žmonių poreikius. Noriu pakviesti Alytaus miesto verslininkus jungtis prie šios iniciatyvos, ji neabejotinai paskatins jaunimą aktyviau naudotis mieste teikiamomis paslaugomis ar pramogomis. Būtų puiku, jei nuolaidos būtų taikomos ne tik moksleiviams ir studentams, bet ir  jaunimui iki 29 metų, kad jaunieji alytiškiai galėtų kavinėse ar baruose pigiau papietauti, išgerti kavos”, – teigia jaunimo reikalų koordinatorė D. Kavolynienė.

Artimiausiu metu specialią užsienio kalbų kursų nuolaidą Alytaus miesto mokiniams planuoja pasiūlyti „American English School”. Prie šios iniciatyvos ketina prisijungti UAB „Geodėja”,  pasidalindama savo patirtimi – jaunimo motyvacija gimtajame mieste kurti verslą.

Alytaus miesto savivaldybė kviečia  ir kitus verslininkus prisijungti prie šios gražios iniciatyvos ir  papildyti jaunimo įsigyjamoms prekėms, paslaugoms ar pramogoms teikiančių įmonių  ar įstaigų sąrašą. Tai galite padaryti rašydami  ar skambindami Alytaus miesto savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorei D. Kavolynienei (el. p. dalia.kavolyniene@alytus.lt, tel. +370 684 97 043).

 

Alytaus miesto savivaldybės informacija