Ventiliatorius – apsauga ne tik nuo karščio?

Pastatomas oro ventiliatorius tampa didžiausiu pagalbininku kovoje prieš aukštą temperatūrą bei tvankų patalpoje susidariusį orą. Turbūt retas itin karštą vasaros dieną gali įsivaizduoti be tinkamo patalpos ventiliavimo. Vis dėlto, pastatomas oro ventiliatorius turi ir dar keletą privalumų. Stebėtina, tačiau ši klimato kontrolės technika gali pagerinti sveikatos būklę. Užtikrindamas patalpoje esančio oro cirkuliaciją ventiliatorius neleidžia orui išsausėti.

Apie tinkamą drėgmės palaikymą kalbama vis dažniau, tačiau apie realią per sauso arba per drėgno oro žalą žino nedaugelis. Pernelyg sausas oras gali tapti puikia terpe mikrobams veistis, Atsidūrus tokioje aplinkoje padidėja rizika užsikrėsti infekcinėmis ligomis. Sausas oras taip pat gali sukelti odos problemų bei paskatinti akių sudirgimą. Neretai prasta savijauta gali ir signalizuoti apie tai, kad patalpoje susikaupęs oras yra kiek per sausas. Laiku tai pastebėjus svarbu pasirūpinti tinkamu patalpos ventiliavimu.

Kur galima įsigyti oro ventiliatorių?

Oro ventiliatorių galima įsigyti ne tik fizinėje, bet ir internetinėje parduotuvėje. Prieinama kaina gamintojai siūlo įvairius pastatomus oro ventiliatorius.

 Renkantis asmeninius poreikius labiausiai atitinkantį oro ventiliatorių svarbu atkreipti dėmesį į ventiliatoriaus skersmenį, galingumą bei maksimalaus oro srauto per minutę kiekį. Jei ventiliatorių planuojama naudoti didesnėje patalpoje – rekomenduojama įsigyti galingą, didesnį našumą užtikrinantį oro ventiliatorių. Naujausi oro ventiliatoriai taip pat naudotojams suteikia galimybę šią techniką valdyti nuotoliu. Tai galima daryti ventiliatoriaus veikimą reguliuojant pulteliu net tada, kai esama kitame kambaryje. Gamintojų siūlomi ventiliatoriai turi apsaugotus ašmenis, todėl ši įranga nėra pavojinga patalpoje esantiems mažiems vaikams ar gyvūnams. Svarbiausia, siūlomi ventiliatoriai yra ne tik funkcionalūs bei saugūs, bet ir modernios išvaizdos. Iš plataus asortimento galima nesudėtingai išsirinkti įvairiems namų dizainams tinkantį ventiliatorių, kuris neišsiskirs iš aplinkos.

Žinoma, atitinkamai pagal funkcijas kinta ir oro ventiliatorių kaina, todėl verta atsiminti, kad inovatyvesnis ventiliatorius kainuos kiek daugiau už mažiau funkcionalų ventiliatorių.