Top 5 žaisliukai, kuriuos privalo turėti kiekviena moteris

Pasaulinė pandemija daugiau ar mažiau pakeitė kiekvienos moters gyvenimą. Ypač sunku dėl įsivyravusio karantino tapo vienišoms moterims, kurioms teko susidurti su vienatve, liūdesiu ir ilgesiu daugelyje gyvenimo sričių. Ne išimtis ir seksualinis gyvenimas. Įvairūs karantino apribojimai apsunkino galimybę suartėti su kitu žmogumi bei patenkinti tam tikrus savo poreikius ir troškimus. Nors viso to pakeisti kol kas dėl esamos situacijos pasaulyje negalime, visgi, yra išeičių, padėsiančių pasigerinti nuotaiką ir praskaidrinti kasdienybę šiuo aspektu. Tai – įvairios sekso prekės, kurios didžiajai daliai visuomenės jau seniai nebėra tabu, o netgi priešingai –  jos tapo natūralia intymaus gyvenimo dalimi. Taigi, susipažinkime, kokie gi yra tie 5 sekso žaisliukai, kuriuos privalo turėti kiekviena moteris.

Vaginaliniai rutuliukaiVaginaliniai rutuliukai

Vaginaliniai arba Kėgelio rutuliukai – žaisliukų rūšis, kuri yra kone idealiai pritaikyti moters anatomijai. Vaginaliniai kamuoliukai gali būti naudojami meilės žaidimų metu, siekiant papildomo malonumo, arba norint sustiprinti makšties ir dubens dugno raumenis. Šio sekso žaisliuko rutuliukai dažniausiai būna sujungti specialia virvele, užtikrinančia patogesnį jų naudojimą. Taip pat jie gali būti įvairių dydžių bei pagaminti iš skirtingų medžiagų, įskaitant metalą, stiklą, silikoną ar plastiką. Svarbu žinoti tai, jog pradedančiosioms rekomenduojama rinktis šiek tiek didesnius, tačiau lengvesnius, pavyzdžiui, pagamintus iš silikono, vaginalinius kamuoliukus, kadangi tokiu būdu bus lengviau juos išlaikyti ir treniruotis ar jausti malonumą. Praėjus šiek tiek laiko ir apsipratus, galima pereiti ir prie mažesnių bei sunkesnių kamuoliukų. Vaginaliniai rutuliukai yra idealus pasirinkimas toms moterims, kurios siekia intensyvesnių potyrių, o taip pat nori palaikyti gerą makšties sveikatą.

Vibratorius dugelis juodasVibratorius draugelis

Jei ieškote pirmojo sekso žaisliuko sau, puikus variantas gali būti vibratorius draugelis. Šis sekso žaisliukas nėra per didelis, jis priskiriamas prie mini vibratorių, todėl jį itin lengva įskverbti bei naudoti. Kaip bebūtų, vibratorius draugelis didelio moterų susidomėjimo ir populiarumo susilaukė ne tik dėl to. Dar viena svarbi priežastis – skirtingi vibracijos režimai, kurie atneša didesnį malonumą solo žaidimų metu bei gali būti pritaikomi pagal kiekvienos moters norus ir poreikius. Taip pat šis žaisliukas turi ir papildomą stimuliaciją suteikiančius griovelius, tad naujos spalvos seksualiniame gyvenime – tikrai garantuotos.

Mini kulkutė išdykėlėMini kulkutė išdykėlė

Norėtumėte įsigyti sekso žaislą, tačiau nerimaujate, jog ateityje jis gali būti pastebėtas aplinkinių? Išbandykite mini vibruojančią kulką, kuri dėl savo itin kompaktiško dydžio ir diskretiško dizaino, tikrai niekam nekris į akis, todėl ją su savimi galėsite nešiotis bet kur. Nepaisant nedidelio dydžio, šis žaisliukas yra gana galingas – jis be pertraukos gali veikti net iki valandos, kas yra itin svarbu, norint mėgautis nepertraukiamais solo žaidimais. Negana to, mini kulkutė išdykėlė yra atspari vandeniui, tad ją galima išbandyti ne tik miegamajame, bet ir vonioje ar duše, kas neabejotinai suteiks naujų, dar nepatirtų pojūčių.

Klitorio stimuliatoriusKlitorio stimuliatorius

Itin moteriškas ir gražaus, elegantiško dizaino klitorio stimuliatorius gali tapti kiekvienos moters garantu maksimaliam malonumui pajausti. Ne paslaptis, jog daugeliui dailiosios lyties atstovių daug lengviau pasiekti orgazmą, stimuliuojant klitorį. Atsižvelgiant į tai buvo sukurtas klitorio stimuliatorius, pasitelkiant suspaustų oro bangų technologiją, kuria yra nesunkiai pasiekiamos bei stimuliuojamos net ir giliai klitoryje esančios nervų galūnėlės. Visa tai leidžia patirti dar intensyvesnį, visą kūną užplūstantį orgazmą. Beje, šis žaisliukas turi ir didelį pasirinkimą skirtingų pulsacijos režimų, tad jų pagalba galėsite eksperimentuoti ir nesunkiai atrasti jums labiausiai tinkančias ir didžiausią malonumą atnešančias technikas.

Klitorio purškiklisStimuliuojantis klitorio purškiklis

Tos moterys, kurios jaučiasi dar nepasiruošusios įsigyti sekso žaisliuką ar tai daryti joms atrodo nedrąsu, gali pradėti nuo paprastesnės priemonės, t.y. stimuliuojančio klitorio purškiklio. Naudojant jį, yra padidinamas klitorio ir kitų erogeninių zonų jautrumas, tad visi prisilietimai dar labiau jaudina bei atneša daug stipresnius potyrius. Stimuliuojantis klitorio purškiklis yra itin mėgstama moterų prekė dar ir dėl to, jog jos naudojimas yra be galo paprastas, o poveikis pasireiškia vos po kelių minučių.

Kaip bebūtų, kad ir kokią erotinę prekę iš aukščiau paminėtų pasirinksite, tikrai liksite maloniai nustebinta. Džiugu, jog temos apie seksualinį gyvenimą nebėra tos, apie kurias nevalia kalbėti, kadangi tai – be galo svarbi beveik kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Tad, išbandykite įvairius sekso žaisliukus ir nebijokite apie tai pasikalbėti su savo draugėmis, galbūt taip padrąsinsite ir jas įsigyti vieną tokių prekių bei prisidėsite prie geresnės jų emocinės savijautos!