Tarybos nariai nusprendė atleisti mero pavaduotoją ir administracijos direktorių

Gruodžio 13 d. posėdžiavę Šiaulių miesto tarybos nariai nusprendė atleisti iš pareigų Šiaulių miesto mero pavaduotoją Domą Griškevičių ir Savivaldybės administracijos direktorių Antaną Bartulį. Tarybos posėdyje dalyvavo 19 politikų. Frakcija „Dirbame miestui“ ketvirtadienio rytą išplatino pareiškimą, kuriame pranešė nedalyvausiantys dalies Tarybos narių sušauktame posėdyje.

Paskelbus slapto balsavimo rezultatus Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis sakė:

„Dar vakar mano darbotvarkė buvo pilna tarnavimo miestui. Rytdienos kalendoriaus lapelis jau tuščias. Slegianti tuštuma natūraliai verčia paklausti savęs: gal dirbau permažai ir ne taip? Sunku vertinti save. Nesu šiaulietis, bet miestą pamilau ir jam sąžiningai dirbau. Drąsino tai, kad gatvėje mane sustabdę žmonės sakydavo: „Ačiū už matomus darbus, laikykis, mes su tavimi.“

Neišsilaikiau… Nes šiandien kerštu srūvanti neapykanta sutraiškė mano meilę Šiauliams. Ši neapykanta buvo stipresnė už mane, nes ją sukūrė agonijos traukulių kamuojamos tradicinės partijos. Visos partijos prieš A. Visocko komitetą ir jo komandą.

Išeinu pralaimėjęs, bet nenugalėtas. Ne kartą savęs klausiau: kodėl Šiauliams nelemta turėti nors kiek ilgesnio proveržio ir klestėjimo laikotarpio? Opozicinių partijų elgsena man padiktuoja vieną atsakymą: jei miesto ateitis ne iš jų rankų, tai visai miestui ateities nereikia.

Nenusileisiu iki dabar mieste vykdomos partinės destrukcijos padugnių, nes man tai per žema, bet miesto stabilumo griovėjus įvardinsiu. Gaila, kad Socialdemokratų partija, pasiklydusi vertybėse, vieną dieną dirba su vienais, o kitą – jau su kitais. Gal politinės prostitucijos bruožas šiai partijai yra prigimtinė savybė? Tik gaila, kad ji pamiršta – priešui patinka išdavystė, bet nepatinka išdavikai.

 Nuo šiol Darbo partija, prileista prie miesto pinigų ir sprendimų, žinos, kaip su tokiais pasielgti. Žinant šios partijos neseną praeitį, nesunku suprasti, kad aritmetinis veiksmas „dalintis“ jai nebūdingas.

Mieli šiauliečiai, jei jūs manote, kad A. Visockas ir A. Bartulis sąžiningai dirbo miestui, tai pavasarį rinkimuose aiškiai tai ir pasakykite.

Ir aš sugrįšiu, kad toliau dirbčiau Šiauliams, kad Šiauliai klestėtų ir vėl sužydėtų sutrypti meilės žiedai! Viešai Jums, mere, noriu padėkoti už bendrą darbą. O Šiauliams noriu pasakyti: „Šiaulė, aš jus myliu!“

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija