Stogo remonto darbai

Jei tvirti namo pamatai suteikia konstrukcijai stabilumo, gerai pastatytas stogas apsaugo jus nuo nepastovių oro sąlygų lauke. Gerai sukonstruotas stogas apsaugo jus nuo krušos, lietaus, sniego ir saulės.

Tai netgi daro įtaką vidaus temperatūrai ir namo šildymo bei vėsinimo procesams. Todėl, jei jūsų stogas yra prastos būklės, turėtumėte nedelsiant jį suremontuoti!

Kas yra stogo remontas?

Stogo remontas – tai pažeistos stogo dalies sutvarkymas. Jei jūsų stogas teka arba atsirado plyšys ar skylė, turite grąžinti jį į pradinę būklę.

Pirma, tai apima stogo problemos nustatymą.

Remonto darbas gali būti mažas arba didelis, atsižvelgiant į žalos mastą ir pobūdį. Idealiu atveju remontą turėtų atlikti ekspertas, turintis ilgametę stogų dengimo patirtį.

Stogai dažniausiai gaminami iš įvairių medžiagų. Norėdami suremontuoti stogą, jums reikės stogo dangos medžiagų, iš kurių yra pastatytas svarstomas namas.

Jums taip pat reikės kai kurių papildomų medžiagų, tokių kaip lipnus vandeniui atsparus paklotas, stogo dangos vinys, sandarikliai ir lašinamas kraštas.

Pažvelkime į medžiagas, kurių reikia stogo remontui:

Stogo čerpės – tai dangos, sudarytos iš atskirų persidengiančių elementų. Šios čerpės tvirtinamos prie stogo vinimis ir gali būti metalinės, asfaltinės ar medinės.

Molio plytelės

Molio čerpės yra tradicinė stogo dangai naudojama medžiaga. Tokios plytelės gaminamos iš molio, kuris presuojamas į formas ir sudeginamas, kad būtų kietos ir tvirtos.

Kartais jie yra glazūruojami, kad būtų galima gaminti keramines plyteles. Bėgant metams molio plytelės tampa vis neįprastos. Nepaisant to, į juos gražu žiūrėti ir jie turi nostalgišką vertę.

Priedai

Be čerpių, jums taip pat reikės įvairių įrankių ir priedų, tokių kaip sandarikliai, nuvarvėjimo briaunos, kabliukų mentės ir tt. Stogo šone pritvirtintas lašinamas kraštas, padedantis vandeniui ištekėti nepažeidžiant stogo konstrukcijos. namai.

Kabliukų peiliukai yra pjovimo peiliai, naudojami čerpėms arba vandeniui nepralaidžiai paklotai pjauti. Kita vertus, sandarikliai naudojami sandarinimui aplink ventiliacines angas, stoglangius ar vamzdžius, kurie gali būti.

Kaip suremontuoti pažeistą stogą?

Jei esate vienas iš tų nelaimingųjų, kurie grumiasi su apgadinto stogo problema, tuomet geriau kreiptis į profesionalų stogdengį.