Stipriausio pasaulyje sporto klubas vasarą pasitiko varžybomis

2018 m. birželio 9 d. stipriausiu visų laikų pasaulio žmogumi tituluojamo Žydrūno Savicko sporto klubas Molėtuose surengė štangos spaudimo varžybas, kurių dalyviams reikėjo kuo daugiau kartų išspausti savo svorio štangą. Dalyviai buvo suskirstyti į keturias kategorijas: moterys, veteranai, vyrai, sveriantys mažiau negu 90 kg, vyrai, sveriantys daugiau kaip 90 kg.

Pirmas iš kairės
G.Chaževskis 3 vieta, V.Kanapinskas 1 vieta ir J.Guntulis 2 vieta.

Moterų grupėje nugalėjo Irena Luksenienė (29 kg), išspaudusi pusę savo svorio štangą net 39 kartus. Sidabro ir bronzos medalius pasidalijo Vida Bujokienė (32 kg, 25 kartai) ir Toma Sukurytė (27 kg, 22 kartai).

Veteranų grupėje vyko inirtinga kova, kurią, išspaudęs savo svorio štangą 30 kartų, laimėjo Lietuvos jėgos trikovės rinktinės narys, sporto meistras Vitalijus Stachovas (83 kg). Antrąją vietą iškovojo Marius Daubaras (87 kg), atlikęs 29 pakartojimus. Šio klubo treneris ir varžybų organizatorius Gytis Zabarauskas (82 kg), nors ir traumuotas, sugebėjo laimėti bronzos medalį, savo svorio štangą išspaudęs 28 kartus.

Vyrų, sveriančių mažiau negu 90 kg, grupėje nepralenkiamas buvo daugartinis tokių varžybų nugalėtojas Vitalijus Chlomko (73,5 kg), išspaudęs savo svorio štangą net 39 kartus. Sidabro ir bronzos medalius pasidalijo Mindaugas Juciūnas (85,5 kg, 37 kartai) ir Nojus Kuzma (82,5 kg, 22 kartai).

Sunkiausių vyrų, sveriančių daugiau kaip 90 kg, kategorijoje aukso medalį iškovojo sporto meistras Virginijus Kanapinskas (92 kg), savo svorio štangą išspaudęs 33 kartus, sidabro medalis atiteko Juliui Guntuliui (92,5 kg, 19 kartų), bronza – Gediminui Chaževskiui (90,5 kg, 18 kartų).