Sterilizavimo vokai saugiai manikiūro procedūrai

Įvairios grožio procedūros yra puikus pasirinkimas, jei norime džiaugtis patrauklia bei tvarkinga savo išvaizda. Tačiau, taip pat, svarbu užtikrinti, kad visos šios procedūros būtų atliekamos saugiai, o visi jų metu naudojami įrankiai, atitiktų higienos reikalavimus. Vienas paprasčiausių būdų tai padaryti, yra įrankių sterilizavimas. O, kad šis procesas būtų saugus, patogus, ir, žinoma, efektyvus, verta naudoti ir įvairias pagalbines priemones. Viena tokių yra ir sterilizavimo vokai su 1-os klasės išoriniais ir 5-os klasės vidiniais indikatoriais. Šie maišeliai, kuriuos galite įsigyti ir SaLi internetinėje parduotuvėje, yra skirti sterilizuoti įvairius įrankius karšto oro ar garų sterilizatoriuose. Taip pat. šiuos maišelius galima naudoti ir sterilizuotų įrankių transportavimui, iki kol jie bus panaudoti pagal paskirtį. 

Kalbant apie šiuos maišelius su indikatoriais, svarbu žinoti, kad pastarasis, t. y., vidinis 5 klasės cheminis sterilizavimo indikatorius, paprastai yra dedamas į pakuotės vidų kartu su sterilizuojamais įrankiais, todėl tai leidžia įvertinti sterilizacijos sąlygas. 

Norint tinkamai naudotis šiais vokais, reikia laikytis ir tam tikrų taisyklių:

  • prieš pradėdami naudotis voku, pirmiausia įsitikinkite jo vientisumu, t.y., patikrinkite, ar nėra pažeidimų. Jei vokas pažeistas – jis nebetinkamas naudoti.
  • Tinkamai pritvirtinkite indikatorių. 
  • Rankomis lygindami maišą, pašalinkite perteklinį orą. 
  • Atminkite, kad didžiausias voko užpildymo tūris neturėtų siekti trijų ketvirtadalių  viso darbinio maišelio tūrio. Tokiu atveju, jums pavyks išvengti raukšlių susidarymo užklijuojant voką.
  • Norint išimti įrankius, maišelius reikia kirpti punktyrine linija pažymėtoje vietoje. 

Taigi, jei turite ne vieną grožio procedūroms skirtą įrankį (pincetą, žirklutes, žnyplutes ir t.t.), pasirūpinti tinkamų jų sterilizavimu bei transportavimu po šio proceso bus kur kas paprasčiau, jeigu naudositės sterilizavimo vokais