Savaitgalį ugniagesiai gesino gaisrą sąvartyne, traukė purvynuose užklimpusius medikų ir policijos automobilius

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 67 gaisrų ir atliko 49 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta. Penktadienį, 15.25 val., Plungės rajone, Alsėdžiuose, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė 15 kv. m stogo, išdegė 25 kv. m mansardos, apdegė medinė perdanga.

Šeštadienį, 6.50 val., buvo gautas pranešimas apie gaisrą Utenos rajono Mockėnų kaime esančiame regioniniame nepavojingų atliekų sąvartyne. Atvykus ugniagesiams, jame degė į krūvą sukrautos supresuotos atliekos. 60 m ilgio ir 5 m aukščio krūvai gesinti buvo pasitelkti įmonės buldozeris ir krautuvas. Gaisro gesinimo metu buvo nuardyta 10 m pločio ir 15 m ilgio atliekų krūva.

Sekmadienį, 4 val. ryto, Kauno rajone, Vilkijoje, liepsnojo statomas namas. Jis sudegė visiškai.

15.12 val. Vilniuje, Sietyno ir D. Gerbutavičiaus gatvėse, garažo masyvo teritorijoje, atvira liepsna degė metalinis statybinis vagonėlis. Jo viduje sudegė sofa-lova ir medinė apdaila.

16.48 val. buvo gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Lapių seniūnijoje, Drąseikių kaime dega gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta apie 10 kv. m stogo, aprūko antrojo aukšto patalpa, apdegė namų apyvokos daiktai.

Penktadienį pavakary buvo pranešta, kad Visagino savivaldybėje, Juliškės kaime, mikroautobusas prispaudė žmogų. Atvykę ugniagesiai hidrauliniu kėlikliu pakėlė automobilį ir vyrą išlaisvino. Jis buvo perduotas medikams.

Savaitgalį ugniagesiams gelbėtojams ne kartą teko talkinti medikams ir policininkams, užklimpus jų automobiliams. Šeštadienį, 9.22 val., buvo pranešta, kad Vilkaviškio rajone, Pajevonio seniūnijoje, Dabravolės kaime, vykdamas pas pacientą užklimpo greitosios medicinos pagalbos automobilis. Jį atvykę ugniagesiai ištraukė.

17.04 val. gautas pranešimas, kad Šiaulių rajone, Kuršėnų kaimiškojoje seniūnijoje, Gaudžių kaime, įklimpo policijos automobilis. Jį taip pat ištraukė ugniagesiai.

Tą pačią dieną, 22.45 val., ugniagesiai skubėjo į Akmenės rajono Naujosios Akmenės kaimiškosios seniūnijos Stipirkių kaimą padėti medikams ir policijai. Jų automobiliai taip pat buvo užklimpę.

Pirmadienio naktį ugniagesiams teko darbuotis Vilniaus rajone, Rukainių seniūnijoje, Arklėnų kaime. Jie supjaustė ir nuo važiuojamosios kelio dalies pašalino tris užvirtusius medžius.

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento informacija