Revoliucija grožio pramonėje: HIFU aparatas – naujas jaunystės šaltinis

HIFU gydymas yra nechirurginis veido odos atjauninimo ir kosmetinių defektų korekcijos metodas. HIFU lazeris generuoja koncentruotą ultragarsą, kuris pagreitina natūralius medžiagų apykaitos procesus veido audiniuose. Oda tampa gaivi ir stangri, greičiau atsinaujina ir geriau išlaiko savo formą. Patyrusių specialistų rankose HIFU prietaisu atliekamos atjauninimo procedūros yra patogios, nepaliekančios žymių ar vietinio paraudimo.

HIFU gydymas rekomenduojamas kaip netraumuojantis kosmetinių problemų sprendimas, kuomet nepatogumų sukelia:

  • ankstyvosios raukšlės ir kiti su amžiumi susiję pokyčiai;
  • veido ovalo apibrėžtumo praradimas;
  • nukritę antakiai, burnos kampučiai;
  • dvigubas smakras;
  • pernelyg didelis veido, kaklo odos suglebimas.

HIFU prietaisas nukreipia ultragarsą tiksliau ir intensyviau nei ankstesnės kartos ultragarsiniai kosmetiniai prietaisai. Tai profesionali veido kontūrų formavimo ir brandžios odos sveikatos atstatymo technologija.

 HIFU prietaisų veiksmingumas

Fokusuotas ultragarsas pasiekia giliuosius veido audinių sluoksnius, sukeldamas tikslią elastino ir kolageno koaguliaciją. Dėl kolageno skaidulų susitraukimo iš karto pasireiškia stangrinamasis poveikis. Minkštieji audiniai tampa tankesni ir stangresni. Visas procedūros rezultatas išryškėja po 1-6 mėnesių: tiek laiko reikia, kad būtų susintetintas naujas kolagenas.

Derinant kelias senėjimą stabdančias procedūras, galima pasiekti regeneracinį poveikį, kuris anksčiau buvo nepasiekiamas 50-60 metų pacientams.

Kodėl kosmetologai renkasi HIFU prietaisus?

HIFU prietaisas populiarumu lenkia visas tradicines senėjimą stabdančias procedūras ir užima pirmąją vietą tarp naujų kovos su amžiaus požymiais metodų. Geriausi kosmetologai ir jų klientai renkasi HIFU prietaisus dėl šių priežasčių:

  • Greitų ir ilgalaikių rezultatų derinys. Pacientas iš salono išeina su stangresne oda – tačiau tai tik pokyčių pradžia. Veido audiniai aktyviai gamins kolageną iki šešių mėnesių po pirmosios procedūros. Tai reiškia, kad veido kontūras bus aiškiau matomas, o oda su kiekviena diena atrodys gaiviau.
  • Saugus veido odos pakėlimo efektas – tai 100 % nechirurginė technologija, suaktyvinanti natūralius veido odos išteklius. Procedūros metu klientai nejaučia jokio skausmo ir jiems nereikia ilgo atsigavimo laikotarpio.
  • Lyderis tarp senėjimą stabdančių procedūrų. Profesionalus HIFU prietaisas vienu metu veikia veido odą keliais lygiais. Kolageno atsinaujinimas, medžiagų apykaitos suaktyvinimas ir riebalų apimties mažinimas sukuria visapusišką poveikį, kuris išlieka ilgą laiką.