Prasidėjo išankstinis balsavimas

Nuo trečiadienio prasideda išankstinis balsavimas savivaldos rinkimuose. Balsuoti galima savivaldybėse ir specialiuose punktuose. Galimybe pareikšti savo nuomonę aktyviai naudojasi šiauliečiai, o kitų savivaldybių gyventojų Šiauliuose kol kas balsavo nedaug.

Trečiadienį 8 val. Šiaulių miesto savivaldybėje prasidėjo išankstinis balsavimas savivaldos rinkimuose. Iki 10 valandos savo pilietinę pareigą atliko beveik 100 žmonių. Daugiausia tarp balsuojančių išankstiniuose rinkimuose – šiauliečių. Rinkėjai sako negalėsiantys balsuoti sekmadienį, nes turės išvykti ar yra kitų priežasčių. Keletas miesto svečių išreiškė savo valią rinkdami Tauragės, Neringos, Šiaulių rajonų ir Vilniaus miesto tarybos narius ir merus.

Apie 10 valandą norinčiųjų balsuoti srautas išaugo, susidarė žmonių eilutė. Rinkimų komisijos atstovai apgailestavo, kad nėra galimybės rinkėjams savo pareigą atlikti greičiau – išankstinio balsavimo procedūros trunka gerokai ilgiau.

Balsuoti išankstiniuose rinkimuose šiauliečiai ir miesto svečiai gali Šiaulių miesto savivaldybėje (Vasario 16-osios g. 62), Tarybos salės priesalyje, vasario 27 ir 28 dienomis nuo 8 val. iki 20 val.

Balsavimas namuose vyks kovo 1–2 dienomis, o pagrindinė savivaldos rinkimų diena – sekmadienis, kovo 3-ioji.

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija