Šiaulių policijos pareigūnų akcija Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti

Gruodžio 9-ąją (sekmadienį) Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto ir vidaus tyrimų padalinys organizuos renginį, skirtą Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti.

Atsižvelgiant į tai, kad daugiausia bandymų papirkti policijos pareigūnus (kyšininkavimo atvejų) registruojama dėl to, kad asmenys nori išvengti atsakomybės už padarytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, priimtas sprendimas orientuotis į kelių eismo dalyvius ir partneriais į akciją įtraukti degalinių tinklą.

Renginio metu bus siekiama atkreipti dėmesį į korupcijos problemos mastą ir neigiamas jos pasekmes, skatinti visuomenės antikorupcines nuostatas, paskatinti gyventojus asmeniškai įsitraukti į kovą su korupcija. Bus pristatytos policijos vykdomos korupcijos prevencijos priemonės, gyventojai diskusijai pakviesti prie kavos puodelio, dalinami suvenyrai su policijos atributika.

Ant dalijamų kavos puodelių policijos pareigūnai klijuos specialiai šiai akcijai pagamintus lipdukus, kvies žmones nusifotografuoti ir nuotraukas siųsti į policijos feisbuką arba viešinti savo feisbuko paskyroje ant sienos su grotažyme #KyšisIšpurvina.

Šiauliuose renginio organizatoriai visų lauks „Circle K“ degalinėje ( Šiauliai, Dubijos g. 20 a) nuo 10.00 val. iki 14.00 val.

 

Šiaulių AVPK informacija