Piniginės vyrams, į ką atsižvelgi renkantis?

 

Kada paskutinį kartą pakeitėte odinę piniginę? 2 metai, 5 ?! Taip, tikriausiai tai buvo seniai, o vyriškos odinės piniginės tarnauja visą amžinybę. Tai tokie odiniai aksesuarai, kuriuos naudosite kasdien daugelį metų, todėl kiekvienam vyrui labai svarbu pasirinkti tobulą odinę piniginę. Taigi, norėdami padaryti teisingą pasirinkimą, pirmiausia turime savęs paklausti, kokia nauda mums tai bus. Pagalvokite, kokius daiktus būtinai reikia nešiotis piniginėje. Taip, žinau, tai skamba kaip pagrindinis pratimas, bet tai tikrai geriausias būdas iš tikrųjų žinoti, kas yra būtina ir kas yra jūsų piniginėje. Taigi ištuštinkite dabartinę piniginę ir padėkite visus daiktus ant stalo. Ar jums tikrai reikia didelės talpos kortelėms, kurios nenaudojote nė karto per pastaruosius 5 metus? O ką jau kalbėti apie senus čekius, kurie net išbluko taip ilgai, kad buvo ten.

Jei esate tikras minimalistas, tuomet plonos piniginės modelis jums puikiai tiks. Čia galite neštis ne tik savo pinigus, bet iki 10 kortelių, kurių gerai pagalvojus užteks. Kiek kortelių iš tikrųjų reikia? Dar labiau dabar, kai galime atsiskaityti net mobiliuoju telefonu. Jei mėgstate nešiotis tik būtiniausius daiktus, bet jums reikia papildomo balo, mūsų amerikietiška odinė piniginė yra viena perkamiausių. Jis yra ne tik erdvus ir plonas tuo pačiu metu, bet ir dėl elegantiško bei nesenstančio dizaino, todėl jį mėgsta mūsų klientai ir mūsų komanda. Šią piniginę iš tikrųjų naudoju ir ji yra tiesiog tobula. Taip pat gerai atrodo, nesvarbu, ar esate apsirengęs formaliau su kostiumu, ar visiškai laisvalaikiu su džinsais ir marškinėliais. Jis taip pat prisitaiko prie to, ką vežate, tai yra, jei nešiojate tik su minimaliu kiekiu, jis yra labai smulkus ir nėra stambus, tačiau gali neštis daugiau daiktų, jei kada prireiks.

Odinė piniginė skirta tiems, kuriems reikia šiek tiek daugiau vietos. Jei iš tikrųjų esate vienas iš žmonių, mėgstančių nešiotis monetas arba su jais nešiotis kvitus, geriau rinkitės išsamų modelį, pvz., piniginę su dideliu centų kyšeliu. Su juo gausite papildomos erdvės, kad neštis viską, ko jums reikia, kai jums to prireiks. Vyriškas odinis kortelių laikiklis, minimali vieta, maksimali saugykla. Kasdien vis daugiau vyrų pereina nuo piniginės kortelės turėtojo, o grynųjų beveik nebesinešame.