Pasveikintas Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriaus absolventas Mantas Kalasauskas

Rugpjūčio 1 d. Vilkaviškio rajono meras Algirdas Neiberka, Savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas, administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė pasveikino Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriaus absolventą Mantą Kalasauską ir padėkojo už puikius mokslo pasiekimus bei gerai išlaikytus profesinio mokymo kvalifikacijos egzaminus.

Sveikindamas ir linkėdamas sėkmės Savivaldybės vadovas pabrėžė geros ir paklausios profesijos svarbą. Mero manymu, geri profesinio rengimo centro mokinių pasiekimai liudija, jog profesinis rengimas turi didelę perspektyvą ir skirtas kryptingai tikslo siekiantiems žmonėms. Savivaldybės meras A. Neiberka įteikdamas absolventui padėkos raštą linkėjo neišvykti iš Vilkaviškio, o panaudoti įgytas žinias ir įgūdžius čia, savo gimtajame krašte.

M. Kalasauskui buvo įteiktas Savivaldybės Mero padėkos raštas bei skirtas piniginis paskatinimas – 100 Eur vertės čekis.

Pasveikinti savo mokinį ir pasidžiaugti puikiais jo rezultatais atvyko MPRC Vilkaviškio skyriaus sektoriaus vadovė Regina Perednytė. Ji pasidžiaugė, kad M. Kalasauskas savo puikiais rezultatais garsina MPRC Vilkaviškio skyriaus vardą visoje Lietuvoje, nes buvo vienas iš dešimties į geriausių abiturientų pagerbimo ceremoniją pakviestų profesinio mokymo įstaigų absolventų. Jam už puikius mokslo rezultatus padėkojo Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Vilkaviškio raj. sav. informacija