Pasikeista patirtimi su Šilutės robotikos specialistais

Panevėžio miesto savivaldybėje vyko susitikimas su Šilutės robotikos centro darbuotojais. Susitikime dalyvavo savivaldybės vadovai, skyrių vedėjai, specialistai bei miesto mokyklų vadovai.

„Džiaugiamės, kad Šilutės robotikos specialistai nepasididžiavo ir atvyko pas mus pasidalinti savo patirtimi. Mes tik žengiame pirmuosius žingsnius šioje srityje ir mums bet kokia parama yra labai svarbi. Beje sutarėme ateityje bendradarbiauti, tad tikimės progreso robotikos srityje“, – sakė mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas, Aleksas Varna.

Svečiai lankėsi miesto savivaldybėje ir Minties progimnazijoje, kurioje kuriamas robotikos ir STEAM centras. Susitikimo metu buvo sutarta vykdyti nuotolinius mokymus, dalintis patirtimi, rengti bendrus projektus.

Šilutiškis programuotojas Eivanas Maksvytis po darbų Švedijoje ir Japonijoje sugrįžęs į Lietuvą Šilutės gimnazijoje įkūrė robotikos centrą. Jo pastangos ugdyti Lietuvoje technologiškai ginkluotą kartą, kuri rastų vietą prie ateities stalo, įvertintos Globalios Lietuvos lyderių apdovanojimu.

 

Panevėžio miesto savivaldybės informacija