Panevėžys dalyvaus mokyklų krepšinio 3×3 varžybose

Šiandien laikinasis meras Aleksas Varna bei Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis susitiko su Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Moterų krepšinio lygos (MKL) direktoriumi Giedriumi Gustu ir projektų vadove Lina Brazdeikyte. Svečiai pakvietė Panevėžį kartu organizuoti mokyklų krepšinio varžybas.

„Jaunimo užimtumas, sveikatingumo skatinimas ir krepšinio populiarinimas – šios akcijos tikslai sutampa su mūsų jaunimo ugdymo tikslais, todėl sveikiname šią iniciatyvą ir kviesime mokyklas aktyviai joje dalyvauti. Tikiuosi, kad mūsų jaunieji krepšinio talentai stos į kovą už save, savo klasę, mokyklą bei gins miesto garbę. Labai tikimės, kad šios varžybos sudomins ir mergaites, kurios ateityje sustiprins miesto moterų krepšinio gretas“, – sakė Aleksas Varna.

LKF MKL inicijuos, o miestas vykdys miesto penktokų krepšinio varžybų atrankos etapus. Ypač siekiama įtraukti mergaites, tad kiekvieną komandą sudarys 5 žaidėjai – 3 berniukai ir 2 mergaitės, kurių bent viena privalės žaisti aikštelėje.

I etapas – tarpklasinės varžybos, mokyklos išsiaiškins 2 geriausias, kurios atstovaus mokyklai jau tarpmokyklinėse kovose. 8 stipriausios komandos pateks į finalą ir rungsis dėl pažintinių/pramoginių kelionių: kovojančios dėl I-IV vietų – į užsienį (visai savo klasei), 5-8 vietų – autobusu į Lietuvos istorines vietas bei pramogų parkus.

LKF MKL projekte pakvietė dalyvauti Panevėžio, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Vilniaus, Marijampolės ir Jonavos rajono savivaldybes.

Panevėžio miesto sav. informacija