Panevėžys atsinaujina! Visuomenei – interneto svetainė apie miesto projektus

Panevėžio miesto savivaldybė kuria vis daugiau ir įvairesnių priemonių informuoti bendruomenę apie investicinius projektus ar didžiuosius infrastruktūros plėtros darbus. Kovo mėnesį startuoja nauja interneto svetainė www.projektai.panevezys.lt, kur vienoje vietoje pateikiama konkreti, koncentruota informacija.

„Stengiamės, kad žmonės kuo daugiau žinotų apie tai, ką nuveikėme, darome ir ruošiamės daryti. Projektus ir darbus pristatome pranešimais spaudoje, internete, socialiniuose tinkluose, TV reportažais, radijo laidose. Filmais, kuriuos galėjote matyti per 515-ąjį miesto gimtadienį, „EXPO Aukštaitija“ parodoje, vėliau – ir internetu. Lauko stendais. Tačiau iki šiol visa informacija buvo išbarstyta. Naujoji interneto svetainė išsprendžia šią problemą. Visuomenei bus patogiau – vienoje vietoje apie projektus ir darbus pranešama lakoniškai, aiškiai, koncentruotai. Galėsite pamatyti eigą ir įsitikinti: tai, kad projektas vyksta, liudija ne tik kranai ir statybos, bet ir iki jų vykstantis procesas. Pamatysite žingsnius ir etapus, kuriuos turime pereiti, kad turėtume vis gražesnį, jaukesnį, patrauklesnį gyventi miestą“, – sako laikinai einantis mero pareigas mero pavaduotojas Aleksas Varna.

Naujojoje svetainėje bus pateikiama informacija apie daugiau kaip keturiasdešimt 2014-2020 m. ES investicijų laikotarpiu miesto vykdomus projektus, atliktus ir pradėtus didžiuosius infrastruktūros plėtros darbus, iniciatyvas, ambicijas.

 

Panevėžio miesto savivaldybės informacija