Panevėžyje vyks „Pasaulio rąsto kėlimo čempionatas“

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Rimantas Pauža ir Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis susitiko su Lietuvos galiūnų federacijos prezidentu Žydrūnu Savicku. Susitikimo metu aptartos galiūnų varžybų organizavimo Panevėžyje galimybės.

Rugsėjo 7-8 d. Lietuvos galiūnų federacija planuoja Panevėžyje, miesto šventės metu, surengti Lietuvos galiūnų varžybas „Savickas Classic 2019“ ir tarptautinį „Pasaulio rąsto kėlimo čempionatą“.

„Mes džiaugiamės, kad pasaulinio lygio varžybos papuoš miesto gimtadienio šventę. Dėkojame už Jūsų iniciatyvą ir linkime sėkmės“, – sakė savivaldybės administracijos direktorius Rimantas Pauža.

„Pasaulio rąsto kėlimo čempionatas“ pasaulyje rengiamas nuo 2008 m. ir šiemet ši teisė suteikta Lietuvai. Numatoma, kad varžybose dalyvaus virš 100 galiūnų iš 25-30 pasaulio šalių.

„Čempionatas bus transliuojamas per televiziją ir internetu visoms pasaulio šalims. Tai vienos didžiausių galiūnų varžybų, šiemet rengiamų Lietuvoje. Dar smagu pažymėti, kad 8 iš 10 pasaulio čempionatų laimėjo lietuviai“, – džiaugėsi Ž. Savickas.