Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai paskelbė geriausias 2018-ųjų įmones ir verslo atstovus

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai (PPAR) aptarė besibaigiančių metų rezultatus bei paskelbė geriausias 2018-ųjų įmones ir verslo atstovus.

„Visada gera matyti, kaip auga ir stiprėja verslas. Malonu, kad PPAR auga ir stiprėja kartu su verslu. Džiaugiuosi, kad prie rūmų prisijungia vis daugiau narių. Savo būryje šiandien matome ir tuos, kurie nariais tapo prieš 25 metus, ir tuos, kurie įstojo visai neseniai. Noriu padėkoti už nuostabius dar vienus metus, už suteiktas gražias akimirkas. Sveikinu visus 2018-ųjų geriausiuosius“, – sakė PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas.

PPAR taryba šiemet geriausiomis išrinko 6 Aukštaitijos regiono gamybos ir paslaugų bendroves. Didžiųjų gamybos įmonių grupėje įvertintos „Tyla“ ir „Hoda“, mažųjų – „Bioenergy LT“.

Lietuvos eksporto prizu už reikšmingą eksportą bei rinkų plėtrą apdovanota bendrovė „Umaras“, Mažuoju eksporto prizu – „Baltgina“, „Avaterma“ ir „Tyla“. Metų inovacijų prizas įteiktas bendrovei „Prorentus“.

Geriausiomis Aukštaitijos paslaugų įmonėmis tapo Panevėžio statybos trestas, „Utenos prekyba“ ir „Via Unica“. PPAR ambasadore – „Povydė“ (pokylių namai „Vasaris“).

Už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei – bronzinė „Darbo žvaigždė“ – įteikta „Luminor“ banko Panevėžio verslo klientų grupės vadovui Mariui Lukianui ir AB „Pieno žvaigždės“ Pasvalio sūrinės pardavimų vadovui Robertui Januškai.

PPAR padėkos ženklu apdovanotas „Panevėžio kelių“ generalinis direktorius Virmantas Puidokas, „Vekados“ direktorius Jonas Žilvytis ir „Utenos vandenų“ direktorius Adolfas Juršys.

„Darbo žvaigždės“ medaliai įteikti A. Sabalio įmonės, Rokiškio mašinų gamyklos, „Schmitz Cargobull Baltic“, Panevėžio statybos trestas, UAB „Skydmedis“, „Umaras“ darbuotojams.

Šiuo metu PPAR vienija beveik 300 narių.

 

Panevėžio miesto savivaldybės informacija