Pajėgiausi futbolo klubai Ispanijoje

Po truputį įsibėgėja naujasis futbolo sezonas Europoje. Ta proga kiek išsamiau pakalbėsime apie Ispanijos futbolą – šiame straipsnyje aptarsime tris pajėgiausias šios šalies futbolo komandas, kurios turi realias galimybes sėkmingai pasirodyti „La Liga“ čempionate ir sezoną užbaigti iškovodamos trofėjų.

Favoritė – titulą ginanti Madrido „Real“

Madrido „Real“ po to kai prieš kiek daugiau nei dvejus metus komandą nusprendė palikti Cristiano Ronaldo, kurį laiką nerado savo žaidimo. O komandos sudėtis buvo nuolat atnaujinama.

Visgi, panašu, kad dabar „Real“ po truputį ir vėl grįžta į gerą formą. Jaunieji komandos talentai rodo vis geresnius rezultatus, o Ispanijos čempionato starte titulą ginantys sostinės atstovai atrodo užtikrintai.

Įdomu tai, jog „Real“ istoriškai blogai startavo Čempionų lygoje, tačiau jei šis klubas sugebėtų neišeiti iš Čempionų lygos grupės, tuomet šansai sėkmingai pasirodyti Ispanijoje tik dar labiau išaugtų.

Reikia nepamiršti ir trenerio Zinedine‘o Zidane‘o faktoriaus. Šis specialistas yra viena svarbiausių komandos pergales lemiančių sudedamųjų dalių. Futbolo ruletės strategijos šiai dienai palankiausios būtent Madrido „karaliams“.

„Barcelona“ išgyvena ne pačius geriausius laikus

Kita Ispanijos futbolo flagmanė „Barcelona“ šiuo metu išgyvena ne pačius geriausius laikus. Klubo vasarą vos nepaliko Leonelis Messi, o tai net nėra pati didžiausia katalonų problema.

Paskutiniu metu pasirodė informacija, jog ekipą taip smarkiai paveikė pasaulyje kilusi pandemija, kad teoriškai komanda net gali bankrutuoti. Žaidėjų ekipoje prašoma susimažinti algas, o tai tikrai negarantuoja gero mikro klimato.

Kolas kas sezono starte „Barcelona“ stringa, tačiau sezonas yra ilgas ir turint tokius žaidėjus panaikinti turimą penkių taškų deficitą tikrai įmanoma. „Barca“ pernai trofėjaus nelaimėjo, gal katalonams visgi pavyks susitvarkyti su problemomis ir „La Liga“ taurė grįš į Barseloną?

Madrido „Atletico“ taip pat nestokoja ambicijų

Madrido „Atletico“ per paskutinius dešimt metų taip pat tapo tikra Europos futbolo grande. Kartą šiai komandai pavyko nuskinti trofėjų Ispanijoje, o dabar tą komanda gali pakartoti.

„Atletico“ nėra pati didžiausia favoritė, tačiau tai komanda, kuri gali pasinaudoti susidariusią situacija. Komanda ir toliau išlaiko tą patį, patyrusį branduolį, o vasarą į klubą atvyko ir vienas geriausių pasaulio puolėjų Louisas Suarezas.

Kas ten žino – gal šis žaidėjas padės komandai pasiekti išties labai aukštų tikslų.