Padangų keitimas, kada reikia pirkti naujas padangas?

Ar žinote, kada pakeisti padangas? Geros naujienos yra tai, kad įvertinti jūsų padangų būklę nėra taip sudėtinga, kaip jūs manote. Daugeliu atvejų norint išsiaiškinti, kada laikas keisti padangas, reikia tik greito žvilgsnio, kurį atliktų specialistas ir galbūt vario cento pagalbos. Turite žinoti, kokias padangų dalis reikia žiūrėti ir kokie yra pagrindiniai padangų keitimo rodikliai. Šiame vadove suteiksime visas žinias, kurių reikia norint tiksliai įvertinti padangas, nustatyti, ar jas reikia keisti ir kada, taip pat keletą patarimų, kaip išsirinkti naujas!

Štai trys pagrindiniai klausimai, susiję su padangų keitimu: Kada turėtumėte pakeisti padangas? Kodėl turėtumėte pakeisti padangas? Į kokius veiksnius reikėtų atsižvelgti renkantis naujas padangas keisti? Padangų susidėvėjimas: visos padangos R16 ilgainiui pradeda nusidėvėti. Tai, kaip dėvisi padanga, gali reikšti, kad yra suvedimo arba padangų slėgio problema. Padangos protektorius turi nusidėvėti tolygiai visoje padangoje, o ne padangos viduje ar išorėje. Padangos dėvisi neatsižvelgiant į tai, koks geras vairuotojas esate, nors jis gali paspartėti, jei tinkamai nepasirūpinsite padangomis. Padangos amžius: padangos sensta, kai padangos komponentai, įskaitant gumą, laikui bėgant pradeda keistis. Taip gali nutikti dėl poveikio aplinkai ir laikymo sąlygų, taip pat dėl ​​padangos naudojimo intensyvumo važiuojant arba dėl to, kad padanga stovi nenaudojama.

Žinoma, jei nesate padangų ekspertas, gali būti sunku tiksliai žinoti, kada padangos susidėvėjimas ir amžius rodo, kad padanga nebėra saugi ir turi būti pakeista. Jei jums kyla klausimas: „Kaip sužinoti, kada baigiasi mano padangų galiojimo laikas? „Geresnis klausimas yra „Kiek metų yra mano padangos ir kada jas keisti? Norėdami atsakyti į šį klausimą, laikas išmokti skaityti padangas! Kiekvienoje padangoje yra nuoroda, nurodanti, kada ji buvo pagaminta, iki savaitės ir metų. Tai gali padėti atsakyti į klausimą: kaip dažnai turėtumėte keisti padangas, net jei nesate šios srities ekspertas. Pramonės standartai sako, kad keleivių ir sunkvežimių / visureigių padangas turėtumėte pakeisti vidutiniškai 6 metų ir iki 10 metų amžiaus. Laikas labai priklauso nuo padangų naudojimo ir ekstremalių oro sąlygų. Tai, kaip buvo saugoma transporto priemonė, taip pat gali turėti įtakos, kada reikia pakeisti padangą. Jei jūsų padanga įveikė cento testą, o apžiūrėjus vizualiai nepastebėta jokių įtrūkimų ar pažeidimų, bet padanga yra 6–10 metų senumo, protingiausia būtų padangų dirbtuvės patikrinti, ar reikia apsvarstykite galimybę juos pakeisti. Kodėl turėtumėte pakeisti padangas. Žinojimas, kaip dažnai keisti padangas, reiškia ne tik gerą automobilio priežiūrą ir brangių klaidų prevenciją. Padangos yra labai svarbi jūsų automobilio saugumo dalis.