Nuo ko priklauso siuntos pergabenimo greitis?

Tais atvejais, kai svarbią reikšmę klientui turi prekių pristatymo laikas, rekomenduojamas greitasis pristatymas. Klientas, užsisakydamas skubių siuntų paslaugą, turi būti tikras tuo, kad jo siuntinys ar dokumentai bus pristatyti adresatui laiku ir tiksliai tokia forma, kokia buvo išsiųsti. Kad šios dvi pagrindinės sąlygos būtų įvykdytos, klientas nuo pat pradžių turi tinkamai pasirinkti, į kurį skubų vežėją kreiptis.

Įmonė turi egzistuoti rinkoje ne vieną dieną ir turėti gerą reputaciją tiek tarp juridinių, tiek tarp fizinių asmenų, kurie naudojosi jos paslaugomis https://log-net.lt/lt/smulkiu-ir-skubiu-siuntu-gabenimas-visame-pasaulyje.html. Ką tik atsidariusios mažos įmonės gali pritraukti vartotojus žemais tarifais ir nestandartinių paslaugų sąrašu, tačiau jomis reikia naudotis labai atsargiai.

Svarbus pranašumas renkantis vežėjo įmonę turėtų būti tinkamai veikiančios interneto svetainės su internetinėmis paslaugomis. Klientas turi turėti galimybę savarankiškai, naudodamas specialią puslapyje esančią formą, gauti apytikslį siuntos laiką kelyje ir paslaugos kainą. Žinoma, pirmiausiai patartina susipažinti su tarifais ir taikomomis nuolaidomis.

Šiandien kurjerių tarnyba pati atvyksta į kliento biurą ar namus, surašo sutartį ir atsiima prekes, kurias reikalui esant pristato iki durų. Tuo pačiu garantuojamas visų siuntoje esančių daiktų ir dokumentų saugumas.

Grįžkime prie pristatymo terminų.

Jie priklauso nuo atstumo, kuriuo prekės turi būti gabenamos. Siunčiant krovinį į užsienį tai gali būti šimtai ar net tūkstančiai kilometrų. Kaip jau minėjome, klientas gali pats apskaičiuoti atvykimo datą ir reikalauti, kad vežėjas jos griežtai laikytųsi. Be to, svetainėje bet kuriuo metu galite tiksliai sužinoti, kur dabar yra pakuotė. Norėdami tai padaryti, tiesiog įveskite jums suteiktą siuntos numerį.

Tranzito vėlavimą gali turėti įtakos nenumatytos aplinkybės, nuo kurių, kaip žinome, niekas nėra apsaugotas. Geros įmonės teikia krovinio draudimo paslaugą, kuri leis klientui kompensuoti jo išlaidas praradimo atveju. Tačiau tai nutinka itin retai, todėl neturėtumėte bijoti dėl savo siuntinio saugumo, atiduodami jį į patikimo įmonės kurjerių tarnybos rankas.

Šiuolaikinės technologijos, aukštas darbuotojų profesionalumas ir nestandartinis požiūris į visų klausimų sprendimą leidžia  kurjerių tarnyboms užimti stabilias pozicijas rinkoje ir laimėti klientų lojalumą bei draugystę tiek privačiame sektoriuje, tiek versle.