Nagų grybelio gydymo priemonės

Kad ir kaip nemaloniai tai beskambėtų, bet nagų grybelis yra vienas dažniausių pažeidimų. Nesunku pastebėti, kad jį lydį daugybė nemalonių požymių: pradedant puikią formą bei išvaizdą praradusiais nagais, ir užbaigiant diskomfortu, jautrumu, skausmu. Dar blogiau – jei laiku nebus imtasi reikiamų priemonių, galimas ir nagų netekimas. Taigi, aišku viena: vos pastebėjus, kad jums – nagų grybelis, iš karto būtina imtis gydymo priemonių. Tačiau taip pat reikėtų vengti savarankiškos iniciatyvos – praktika rodo, kad gydantis savo nuožiūra, ne tik nebūna pasiekti norimi rezultatai, bet ir priešingai, dažnu atveju padėtis tik dar labiau pablogėja, tad vėliau gydymas reikalauja dar daugiau laiko, pinigų bei pastangų.

Profesionalus nagų grybelio gydymas: kokios priemonės padės?

Gydytojas podologas atliks reikiamus tyrimus bei įvertins situaciją, o taip pat – parinktis tinkamiausią gydymo metodą. Dažnu atveju tai būna tiesiog vaistiniai preparatai (jei liga nėra stipriai paplitusi). Tačiau, jei nustatoma, kad liga pažengusi toli, tokiu atveju, gali prireikti ir chirurginio gydymo. Daugiau apie nagų grybelio gydymo priemones galite sužinoti užsukę į homosanus.lt/nagu-grybelio-gydymas.

Svarbus ir asmens požiūris

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad net ir profesionaliam gydymui pasibaigs bei nustojus taikyti parinktas priemones, labai svarbu, koks bus paciento asmeninis požiūris. Verta pabrėžti, kad tik tuo atveju, jei bus laikomasi tam tikrų taisyklių, pavyks sumažinti nagų grybelio atsinaujinimo tikimybę. Na, o šių taisyklių yra iš tiesų nemažai. Visų pirma, ypatingą dėmesį reikia skirti avalynei: ji turi būti reguliariai bei kruopščiai valoma ir džiovinama, o taip pat – perkant naują avalynę, svarbu rinktis tokią, kad nebūtų spaudžiami kraštiniai kojų pirštai, kadangi prastesni aprūpinamas maistinėmis medžiagomis, taip pat gali tapti nagų grybelio atsiradimo priežastimi. Na, o tuo atveju, jei planuojate lankytis viešose patalpose, jokiu būdu nevaikščiokite basomis. Ypatingą dėmesį derėtų skirti ir kojinėms – pirmenybę teikite medvilninėmis, kurios leidžia odai kvėpuoti. Na, ir, žinoma, jokiu būdu nesidalinkite su kitais savo asmeniniais daiktais ir laikykitės nepriekaištingos asmens higienos; visais įmanomais būdais stiprinkite imunitetą.