Molėtų turizmo padangėje – naujiena

Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras nesustoja ieškoti naujų kelių, kaip būti arčiau molėtiškių ir rajono svečių. Iki šiol miesto širdyje įsikūrusiose įstaigos patalpose sėkmingai veikia turizmo bei verslo informavimo centras su virtualia edukacine erdve „Molėtai kitaip“ ir suvenyrų krautuvėle.

Augant keliautojų susidomėjimu Molėtais, rajonas svečiams šią vasarą prisistato kaip 5 žvaigždžių kraštas. Liepos 9 d. Molėtų turizmo paslaugų padangė pasipildė dar viena žvaigžde – atidarytas naujas Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro padalinys prie naujojo Molėtų miesto turgaus, įsikūrusio šalia judraus kelio Vilnius – Utena.

Prieš atveriant naujųjų patalpų duris Molėtų rajono meras Saulius Jauneika visiems linkėjo atrasti vis gražėjančius Molėtus, o centro darbuotojus sveikino su dideliu žingsniu į priekį sėkmingai tęsiant Molėtų krašto pristatymą. Centro direktorė Daiva Kulienė džiaugiasi kartu – tai nauja galimybė plačiau atverti Molėtų duris ir keliautojus, rajono lankytojus ar trumpam čia užklydusius pasitikti beveik prie miesto vartų. Juk naujoji vieta pasirinkta neatsitiktinai – naujasis centras įsikūrė vienoje judriausių miesto dalių, didžiosios Maxima parduotuvės ir naujojo Molėtų turgaus, vasaros sezono metu ir savaitgaliais sulaukiančių didelio skaičiaus miesto svečių ir pravažiuojančių keliautojų, kaimynystėje.

Naujojo Molėtų turgaus vadovo Sauliaus Dirmos perduotu raktu centro direktorė atvėrė duris į jaukias naująsias patalpas – čia bus tęsiamas informacijos apie turizmo paslaugas teikimas, taip pat veiks suvenyrų parduotuvėlė. Naujasis centro padalinys vasaros metu lankytojų lauks kiekvieną dieną nuo 9 iki 18 val.

 

Molėtų informavimo centras su virtualia edukacine erdve „Molėtai kitaip“

Molėtų informavimo centras su virtualia edukacine erdve „Molėtai kitaip“

Molėtų informavimo centras su virtualia edukacine erdve „Molėtai kitaip“