Kviečiame dalyvauti nuotraukų konkurse „Mano Kalėdos Druskininkuose“

Kalėdų sostinė – Druskininkai –  didžiąsias metų šventes pasitinka naujomis magiškomis instaliacijomis, kurių dėka vos įvažiavus į kurortą kiekvienas pasijunta lyg tikroje Kalėdų pasakoje, kurioje visų laukia ir prizų lietus!

Druskininkai savo gerbėjams paruošė puikias dovanas: nakvynę su pusryčiais viešbutyje FLORES su neribotu laiku vandens parke bei procedūra Druskininkų gydykloje, apsilankymus SPA centre FLORES ir Vandens parke, nakvynę su pusryčiais centre „Dainava“, romantiškas vakarienes restoranuose „Du Sel“ ir „Aero Gallery“.

Norite šių prizų sau ir savo artimiesiems? Jums tereikia įsiamžinti patiems šventiškai papuoštame kurorte arba įamžinti papuoštas kurorto erdves ir nuotraukas iki gruodžio 31 dienos atsiųsti el.paštu foto@druskininkai.lt.

Laiške nurodykite savo vardą, pavardę ir miestą, iš kurio esate. Nuotraukas rasite  Druskininkų savivaldybės Facebook paskyroje.

Tris laimėtojus išrinks Facebook vartotojai spausdami „patinka“, dar trys laimėtojai paaiškės burtų keliu. Visi laimėtojai bus paskelbti sausio 11 dieną.

Kviečiame prasmingai išnaudoti laisvalaikį, atvykti pasidžiaugti Druskininkuose Jums sukurta šventine pasaka, įspūdingai sutikti Kalėdas bei Naujuosius metus ir dalyvauti nuotraukų konkurse „Mano Kalėdos Druskininkuose“ .

Laukiame Jūsų.

Reikalavimai konkurso „Mano Kalėdos Druskininkuose“ nuotraukoms:

  • Nuotraukos turi būti fotografuotos Druskininkų savivaldybėje.
  • Nuotraukos turi būti ne mažesnės raiškos kaip 3 megabaitų, 3456×2345 pikselių.
  • Nuotraukos gali būti retušuojamos.
  • Konkurso dalyvis patvirtina ir užtikrina, kad pateiktos nuotraukos yra originalūs jo kūriniai.
  • Konkurso dalyvis sutinka, kad konkursui atsiųstų jo nuotraukų autorių teisės yra perleidžiamos konkurso organizatoriui, kuris turi teisę nuotraukas naudoti Druskininkų reprezentavimo ir reklamavimo tikslais.
  • Konkurse negali dalyvauti įžeidžiančio ar žeminančio turinio nuotraukos.

 

Druskininkų savivaldybės informacija