Kur dėti seną nebenaudojamą skalbimo mašiną?

Skalbimo mašina yra vienas svarbiausių daiktų mūsų namuose. Šis gaminys mums palengvina buitį ir tikriausiai be jo jau neįsivaizduojame savo gyvenimo. Tačiau net ir turint itin patvarią skalbimo mašiną, ji kada nors gali sugesti bei nusidėvėti. Natūraliai kyla klausimas kur saugiai būtų galima atiduoti skalbimo mašiną, jog namuose ar garaže neužimtų vietos? Pateiksime kelis sprendimus, kurie tikime, jums padės pasirinkti.

Ar verta pataisyti seną skalbimo mašiną?

Svarstant, jog galbūt reikėtų dar pabandytu sutaisyti skalbimo mašiną, šiuo atveju reikėtų pasikonsultuoti su meistru, kuris apžiūrės skalbimo mašiną, nustatys gedimo priežastį ir pasakys ar ją vis dar verta taisyti. Kartais skalbimo mašinos pataisymas neapsimoka, nes naujos dalies bei taisymo kaina gali būti artima naujai skalbimo mašinai. Džiugu, jeigu senoji skalbimo mašina gali būti pataisoma ir puikiai veikti, tačiau jeigu remonto kaina yra artima naujam gaminiui, to daryti neverta, o ir pats gedimas gali vėl pasikartoti.

Skalbimo mašinos išvežimas

Jeigu jūsų skalbimo mašina yra niekam nereikalinga, arba yra sugedusi nebepataisomai, tokiu atveju turite užtikrinti, jog ji bus išvežta į tinkamą vietą. Skalbimo mašinos išvežimas patiems gali būti komplikuotas. Jeigu gaminys netelpa į jūsų mašiną, arba jums niekas negali padėti jos pakelti ir nuvežti, o galbūt tam visai neturite laiko, tokiu atveju galite kreiptis į įmonę, kuri visa tai padarys už jus visiškai nemokamai! Paskambinus ir užsiregistravus, pas jus sutartu laiku atvyks profesionali darbuotojų komanda, kurie išveš skalbimo mašiną į specialią stambiagabaričių atliekų surinkimo aikštelę.

Kokie dar galimi variantai?

Veikianti ar vis dar pataisoma skalbimo mašina gali būti reikalinga kitiems žmonėms. Paklausinėkite savo draugų, giminių, kolegų, senelių, galbūt jiems pravers jūsų nebenaudojamas daiktas. Taip pat visada verta pasiteirauti ar konkretaus daikto nereikia labdaros organizacijoms. Jeigu svarstote skalbimo mašiną atiduoti, įsitikinkite, jog ji iš tikrųjų bus naudojama pagal paskirtį, o ne tik stovės nenaudojama. Nereikalingą skalbimo mašiną taip pat galite parduoti, tokiu būdu turėsite papildomų pinigų naujam gaminiui įsigyti, o tai leis sutaupyti.