Krepšininko R. Kaukėno paramos fondą remia lietuviškų degalinių BRO klientai

127 lietuviškų degalinių, kurios aptarnauja degalų mokėjimo ir atsiskaitymo sistemos BRO kortelę, klientai nuo gegužės 1 d. pirkdami degalus automatiškai rems labdaros ir paramos „Rimanto Kaukėno paramos grupę“. Akcijos „Įsipilk degalų ir paleisk gerumo bumerangą!“ metu nuo kiekvieno įsipilto aukščiausios klasės degalų litro ar įsigytos automobilio plovimo paslaugos skiriama parama sunkiai sergantiems vaikams.

Sistemos BRO degalų kortelę aptarnauja 127 lietuviško kapitalo degalinės visoje šalyje. Įmonė ar fizinis asmuo su BRO kortele degalus su nuolaida gali piltis įvairiuose Lietuvos regionuose veikiančiose degalinėse „Abromika“, „Alauša“, „Apsaga“, „Borusta“, „Deliuvis“, EMSI, „Girkantas“, LANX, „Littaura“, „Naftrus“, „Narjanta“, „Rotada“, S. Savicko, „Skulas“, „Stateta“, „Takuras“, „Tomega“, „Trevena“, „Visvilas“, „Vlantana“ ir kitose. Akciją „Įsipilk degalų ir paleisk gerumo bumerangą!“ su „Rimanto Kaukėno paramos grupe“ nuo balandžio pradėjo degalinių tinklas „Stateta“, o nuo gegužės į šią akciją įtraukti ir nauji BRO sistemos klientai, kure degalus pilasi ir už kitas prekes bei paslaugas moka su BRO kortele. Šią nuolaidų ir mokėjimo kortelę įmonė ar žmogus gali nemokamai užsisakyti tinklapyje BRO.stateta.lt.

„Lietuviško kapitalo degalinėse naudojamos BRO sistemos pavadinimas kilo nuo žodžio broliškas, t. y. savaime suprantama, kad brolis vienas kitam linkęs pagelbėti, ypač kai ištinka bėda. Todėl tikime, kad BRO kortelių tinklo klientai, kurie laukiami 127 degalinėse, svariai prisidės prie paramos sunkiai sergantiems vaikams, – sako BRO nuolaidų ir mokėjimo kortelę administruojančios bendrovės „Stateta“ vadovas Karolis Stasiukynas. – Degalinių tinklas „Stateta“ R. Kaukėno labdaros ir paramos fondą remia nuo balandžio pradžios, nes įsitikinome jo rezultatyvia veikla padedant sunkiai sergantiems vaikams. Nuo gegužės ir kitose BRO korteles aptarnaujančiose degalinėse pirkdami degalus nauji BRO klientai prisidės prie pagalbos „Rimanto Kaukėno paramos grupei“. Nuo kiekvieno su BRO kortele įsigyto litro paramai yra pervedama po 1 centą, o nuo geriausios plovimo programos – po 10 ct. Per akcijos „Įsipilk degalų ir paleisk gerumo bumerangą!“ pirmą mėnesį vien „Statetos“ septynių degalinių klientai padėjo paramai sukaupti daugiau kaip 900 eurų, o per gegužę su visais BRO kortelių klientais, kurie degalus pilasi net 127 degalinėse Lietuvoje, ją tikimės gerokai padidinti“.

„Rimanto Kaukėno paramos grupė“ žinoma nuo 2012 m. dėl savo gerų darbų padedant onkologinėmis ligomis sergantiems Lietuvos vaikams. Šio fondo tikslas – palengvinti gyvybiškai pavojingomis ligomis sergančių vaikų ir jų šeimų naštą: padėti jiems išgyventi sunkios diagnozės traumą, ilgą gijimo kelionę ir pripildyti vaikų gyvenimą šviesos. Drauge su įvairių sportininkų, aktorių, savanorių ir kitų draugų pagalba „Rimanto Kaukėno paramos grupė“ įvairiai padeda sergantiems vaikams, aprūpina juos reikalinga medicinine įranga, nekompensuojamais medikamentais, įgyvendina svarbius gydymus ir operacijas bei pildo slaptas vaikų svajones.

„Mes skleidžiame svarbią žinutę visuomenėje, formuojame palankų ir tolerantišką visuomenės požiūrį į sergančius vaikus bei jų šeimas. Įvairių renginių metu supažindiname žmones su galimomis labdaros ir paramos formomis, kviečiame jungtis prie bendruomenės. Džiaugiamės, kad prie mūsų fondo daromų kilnių darbų prisijungia vis daugiau ir daugiau bendraminčių. Nauja draugystė su degalinių tinklu „Stateta“ mums ir mažiesiems ligoniukams yra be galo reikšminga. Maži dalykai, šiuo atveju net ir 1 centas nuo litro degalų, tampa reikalinga pagalba itin sunkiai sergantiems vaikams ir tai gali padėti užaugti šiems mažiesiems kovotojams. Vien šiemet, tokių geradarių, kuriais nuo šiol akcijos metu gali tapti ir BRO kortelės naudotojas, dėka buvo išpildyta 16-a sunkiai sergančių vaikų svajonių, kurios suteikia be galo daug džiaugsmo vaikams ir leidžia pasimiršti tos dienos sunkumus“, – pasakoja žinomas krepšininkas R. Kaukėnas.

Degalinių tinklas „Stateta“ turi ilgametes socialinių iniciatyvų paramos tradicijas: rėmė VšĮ „Gelbėkit vaikus“, „Žalioji media“ socialinius projektus globos namų vaikams ir organizaciją „Caritas“. Nuo šiol prie paramos jungiasi ir nuolaidų bei atsiskaitymo už degalus ir kitas degalinių prekes BRO sistema, kurios korteles aptarnauja didžiausias šalyje lietuviško kapitalo degalinių tinklas.