Kokius dažus pasirinkti namo dažymui?

Nežinote, kurie dažai geriausiai tinka jūsų projektui? Nepraleiskite tyrimo. Pasirinktas dažų tipas yra toks pat svarbus kaip spalva ir gali turėti didelės įtakos jūsų kambario charakteriui, dažymo kokybei ir norimai atmosferai. Neabejotinai yra daug veiksnių, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš nuspręsdami dėl dažų tipo.

Pagrindiniai veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra vieta, kur yra kambarys, kaip jis bus naudojamas, koks didelis ar mažas kambarys ir bendras vaizdas, kurį bandote pasiekti. Visi šie veiksniai gali subtiliai paveikti tokius dalykus kaip dažų blizgesys ar sodrumas, todėl turite juos atidžiai apsvarstyti. Gaukite kuo daugiau pavyzdžių ir gaukite plakatų lentą. Žaiskite su tais pavyzdžiais – ištirkite, kaip lengvai jie uždengia ir išskleidžia plotą ir kaip lengvai galite juos išvalyti, kai jie išdžiūsta.

Dažų ypatumai

Nors naršydami nuotraukas ar skaitydami informaciją internete gausite bendrą supratimą, kaip atrodo skirtingos apdailos medžiagos, tik tol, kol neišbandysite dažų norimoje erdvėje, negalėsite iš tikrųjų suprasti, kaip jie atrodys. Aliejiniai dažai gali būti naudojami beveik visiems paviršiams ir yra giriami dėl didelio patvarumo ir sodrios apdailos. Vis dėlto būkite atsargūs, nes aliejiniai dažai išskiria stiprius dūmus, kurie gali būti didžiuliai, o dažų negalima nuplauti vandeniu. Jei renkatės aliejinius dažus, šepečiams ar kitoms medžiagoms su nepageidaujamais dažais plauti reikalingi tirpikliai, tokie kaip terpentinas. Blizgesio parinktys skiriasi priklausomai nuo gamintojo, tačiau turi keletą bendrų savybių. Kadangi su naujesniais dažais patvarumas didėja visuose blizgesio lygiuose, daugelis žmonių randa kūrybiškų būdų juos maišyti ir derinti. Spalvų tendencijų ir prognozių specialistai, rekomenduoja išbandyti akcentinę sieną su blizgiu blizgesiu, o likusią kambario dalį nudažyti matine. Tačiau dienos pabaigoje viskas priklauso nuo to, kaip norite sukurti savo namų atmosferą. Matinis blizgesys suteikia jums ramų jausmą dėl šio tekstūrinio elemento. Kitame spektro gale blizgesys prideda energijos ir jaudulio. Atminkite, kad tamsesnės ir sodresnės spalvos turi natūraliai didesnį blizgesį (dėl padidėjusio dažiklio), todėl, naudodami tamsesnę dažų spalvą, galbūt norėsite apsvarstyti mažesnį blizgesį. Remmers kaina gali būti įvairi, bet dažniausiai tai priklauso nuo jūsų pasirinktų dažų rūšies, spalvos ir kiekio.