Kokios yra Microsoft 365 naudos verslui?

Jei esate kaip ir dauguma verslo savininkų, visada ieškote būdų, kaip pagerinti savo produktyvumą ir efektyvumą. Galbūt girdėjote apie „Microsoft 365“ rinkinį, bet nesate tikri, ar tai tinkamas sprendimas jūsų verslui.

„Office 365“ pateikiama su daugybe supaprastintų verslo bendradarbiavimo funkcijų, nesvarbu, ar dirbate su projektu, dalinatės idėjomis ar teikiate paslaugą, užtikrinančią geriausią klientų pasitenkinimą.

Naudodami Office paketą galite lengvai bendrinti dokumentus, pristatymus ir skaičiuokles su bet kuriuo savo įmonės nariu. Taip pat galite kalbėtis su bendradarbiais realiuoju laiku naudodamiesi vaizdo skambučiais, el. paštu naudodami „Microsoft Outlook“ el. pašto rinkinį ir kurti virtualius susitikimus bei konferencinius skambučius, kad palaikytumėte ryšį su kitais darbuotojais per „Microsoft Teams“.

Kadangi tai debesies pagrindu sukurta programinė įranga, galite dirbti su keliais žmonėmis keliose vietose, dalytis dokumentais ir redaguoti failus realiuoju laiku ir mėgautis pažangiausiomis bendrinimo galimybėmis kaip niekada anksčiau.

Pirmaujantis saugumas ir Office 365 kaina

Kai naudojate „Microsoft 365“, galite būti tikri, kad jūsų duomenys yra saugūs. Programinė įranga aprūpinta integruotomis saugos funkcijomis, tokiomis kaip dviejų veiksnių autentifikavimas ir pažangi apsauga nuo kenkėjiškų programų. Tai reiškia, kad galite apsaugoti savo verslo duomenis nuo kibernetinių grėsmių už patraukliausią kainą.

Įrankių rinkinyje rasite pažangią grėsmių analizę, kuri nenuilstamai veikia, kad jūsų įmonės duomenys būtų saugūs. Jis nuolat nuskaito viską, ar nėra kenkėjiškų nuorodų ir galimų grėsmių, taip pat siūlo pažangų pranešimų šifravimą, neskelbtinos informacijos apsaugą ir galimybę apriboti prieigą prie vartotojų paskyrų, jei jos būtų pažeistos.

Pasiekite viską, visur ir bet kada

Naudodami Microsoft Office 365 galite pasiekti savo dokumentus ir failus iš bet kur ir bet kuriuo metu. Nesvarbu, kokį įrenginį naudojate, jei turite internetinį ryšį, galite pasiekti failus, momentinių pranešimų paslaugas ir internetinius susitikimus naudodami „Microsoft“.

Palaikomas beveik kiekvienas modernus mobilusis įrenginys, todėl nesvarbu, kokie yra jūsų darbuotojų mobilieji įrenginiai; jie gali pasiekti viską, ko norite, visiškai valdyti mobiliojo įrenginio valdymo procedūras.

Tai viena geriausių saugos priemonių, užtikrinančių jūsų duomenų saugumą, tuo pačiu užtikrinant maksimalų produktyvumą!