Kokią transporto priemonę naudoti sunkiai vaikštantiems žmonėms?

Įvairios transporto priemonės gali padėti žmonėms išlikti mobiliems ir laimingiems vėlesniame amžiuje. Elektrinis triratis skuteris – vis populiaresnis, žmonių su negalia pasirinkimas judėjimui, kuris yra praktiška alternatyva mums įprastoms transporto priemonėms. Šiame straipsnyje apžvelgsime pagrindinius elektrinio triračio skuterio pasirinkimo privalumus sunkiai vaikštantiems žmonėms.

Elektrinio triračio skuterio, skirto žmonėms su judėjimo negalia, privalumai:

Ekonomiškumas: ši transporto priemonė yra ekonomiška, nes yra pigesnė nei automobilis ar viešasis transportas. Be to, jam nereikia degalų, todėl gerokai sumažėja eksploatavimo išlaidos;

Ekologiškumas: elektrinis triratis skuteris taip pat yra ekologiškas, nes neišskiria kenksmingų dujų. Jį maitina įkraunama baterija, kurią galima lengvai pakrauti;

Praktiškumas: skuteris žmonėms, kuriems sunku ilgai vaikščioti, yra labai praktiškas, nes jį galima sulankstyti ir laikyti nedidelėje erdvėje. Jį taip pat galima lengvai vežti viešuoju transportu arba automobilio bagažinėje;

Lengvas naudojimas: elektriniu skuteriu labai lengva naudotis, jam nereikia vairuotojo pažymėjimo ar specialių įgūdžių. Be to, jis tinka visoms amžiaus grupėms (nuo 13 iki 95 metų).

Kodėl verta rintis elektrinį triratį skuterį, sunkiai vaikštantiems žmonėms?

Pagrindinės elektrinių triračių skuterių savybės:

Elektriniai triračiai skuteriai, skirti žmonėms su judėjimo negalia, buvo sukurti siekiant pasiūlyti stabilesnę ir saugesnę transporto alternatyvą nei prieš tai buvę – specialūs dviejų ratų motoroleriai. Šie skuteriai turi tris ratus, žemą platformą, kad atsisėdus nereikėtų per aukštai kelti kojos, ir reguliuojamą vairą, kuris suteikia papildomą atramą ir dar didesnį stabilumą.

Triračiai skuteriai paprastai yra varomi įkraunamais akumuliatoriais, o jų didžiausias greitis yra apie 10-15 km/val. Šias puikiai stabilias transporto priemones galima naudoti patalpose ir lauke, ant lygaus ar šiek tiek nuožulnaus paviršiaus.

Jie suprojektuoti taip, kad būtų tvirtesni nei dviračiai, o jų keliamoji galia būtų didesnė –  jie puikiai pritaikyti ir daugiau sveriantiems žmonėms. Skuteriai taip pat turi papildomų saugos priemonių, pavyzdžiui, būgninius stabdžius ir priekinius bei galinius žibintus.

Trumpai tariant, elektriniai triračiai skuteriai žmonėms su judėjimo negalia yra praktiškas ir stabilus sprendimas judėti. Jie yra saugūs ir suteikia didelį savarankiškumą kasdienėms kelionėms.