Kokį sprendimą pasirinkti žemės ūkio technikos laikymui?

Jūs turite daugiau nei pakankamai žemės ūkio įrangos, todėl nežinote, ką su visa ja daryti? Šiuo metu jūs nusprendėte pastatyti nešiojamąjį garažą, o gal tai tentiniai garažai, kurie padės apsaugoti visą jūsų turimą žemės ūkio įrangą? Štai keletas patarimų, kaip įsigyti geriausią nešiojamąjį garažą, skirtą ūkio įrangai priglausti.

Dydis

Pirmiausia turite atsižvelgti į dydį. Dydis yra labai svarbus dėl dviejų priežasčių: pirma, todėl, kad jis turi tilpti į tam skirtą vietą, ir, antra, dėl to, kad jis turi turėti galimybę apsaugoti visą jūsų žemės ūkio įrangą ir techniką. Geriausias dalykas, kurį reikia padaryti šioje situacijoje, yra išmatuoti turimą erdvę. Jei nerandate pastogės, kuri tiksliai atitiktų jūsų erdvės poreikius, rinkitės didesnę pastogę. Galite pastebėti, kad jums reikia daugiau vietos, nei iš pradžių manėte, o turėti daugiau vietos nešiojamame garaže yra geriau, nei jos nepakanka.

Medžiaga

Kalbant apie nešiojamojo garažo medžiagą, verta būti lanksčiam. Kad ir ką pasirinktumėte, įsitikinkite, kad jis yra stabilus, tvirtas ir apsaugotas nuo motinos gamtos. Jūs nenorite, kad jūsų žemės ūkio technika būtų sugadinta per sniego audrą? Aliuminio, polietileno ir metalo nešiojamieji garažai yra puikus pasirinkimas žemės ūkio prieglaudoms. Taip pat galite pasirinkti drobės pastogę, tik įsitikinkite, kad ji tvirta ir saugi. Drobinės pastogės linkusios plyšti, kol metalinės pastogės sugenda.

Stilius

Kalbant apie jūsų stilių, stenkitės laikytis smailios formos arba apvalios pastogės. To priežastis paprasta. Jei gyvenate šiauriniame regione, sniegas ir ledas nukris nuo smailios ar suapvalintos pastogės lengviau nei ant plokščio stogo. Įsitikinkite, kad žinote, į kokį stilių žiūrite, ir atsižvelkite į klimatą, kuriame gyvenate. Ar gyvenate kalno viršūnėje, kur dažnai pučia vėjas? Jei taip, tuomet galbūt turėtumėte apsvarstyti nešiojamą pastogę, kuri būtų apvali, o ne viršūnė. Apvali priedanga geriau pasiduos vėjui nei smaili. Kad ir koks būtų jūsų galutinis pasirinkimas, įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas nešiojamasis arba tentinis garažas yra tvirtas ir atsparus.