„Kino zona“ ant Palangos tilto

MB Pozityvūs sprendimai sukūrė prekinį ženklą „Kino zona“ ir karantino metu pradėjo rodyti kiną privažiuojant automobiliais. Stengėmės ieškoti ypatingų, savotišką atmosferą padedančių sukurti vietų. Rodėme kiną aerodromuose, prekybos centrų aikštelėse, pajūryje ir net galingai besisukančių vėjo malūnų parke.

Vis dėlto dar liko ypatingų, neaplankytų vietų. Viena tokių – Palangos tiltas.

Iš pradžių su komanda apie šią vietą juokavome ir manėme, kad tai techniškai neįgyvendinama. Bet jau rugpjūčio 23 dieną, sekmadienį 21 val.  Palangos tiltas virs improvizuota lauko kino sale po atviru dangumi, kur rodysime Karolio Kaupinio filmą „Nova Lituania“.

Šis filmas pasirinktas neatsitiktinai. Minimas Baltijos kelio 30-metis ir Baltijos jūros fonas ir tilto motyvas viena tinkamiausių vietų prisiminti šią ypatingą progą. Prieš 30 metų Baltijos kelią nutiesėme per tris šalis. O gal reikėjo iki pat Afrikos ? Į tokį klausimą atsakysime žiūrėdami „Nova Lituania“.

MB Pozityvūs sprendimai vykdo Lietuvos kultūros tarybos finansuotą projektą „Istorijos atkūrimas Lietuvos miškuose“. Šio projekto metu rodome kino filmus istorinę, kultūrinę prasmė turinčiose vietose. Nors Palangos tiltas ir ne miškas, bet padės labiau įsijausti į Baltijos kelio atmosferą ir dar kartą pareflektuoti šį kiekvienam lietuviui svarbų istorinį įvykį.

Žiūrovus kviečiame pasiimti šiltų apklotų ir rugpjūčio 23 dieną, 21:00 palydėti saulę ir susitikti improvizuotoje kino lauko kino salėje, kur žiūrėsime alternatyvią Lietuvos istorijos versiją „Nova Lituania“.

 

Organizatorių informacija