Ketverių metų vėžiu sergančio Vincento svajonė – sutikti G&G Sindikatą

Netrukus startuosiantis Lietuvos 3×3 krepšinio žiemos sezonas šį kartą į dienos šviesą trauks ir ne tik su krepšiniu susijusias istorijas. Čempionato socialiniu partneriu tapo Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondas, kuris rūpinasi onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais.

Vienas iš tokių vaikų, Vincentas, pagalbos sulauks jau po šiandien vyksiančio pirmojo  „Hoptrans 3×3 Winter Open“ etapo.

Iš Kauno rajono kilęs ketverių metų Vincentas būdamas vos dviejų metų amžiaus susirgo sunkia leukemijos liga, du metus intensyviai gydėsi, tačiau kovoti su klastinga liga – itin sunku. Ji atsinaujino.

Dabar berniukas guli Vilniaus Santariškių vaikų onkohematologijos skyriuje, kur jam yra skirtas naujas gydymas, kurio metu naudojami dar stipriau veikiantys cheminiai preparatai, taikoma radiacijos terapija. Po naujų metų vaiko laukia ir sudėtinga kaulų čiulpų transplantacija, o visai neseniai berniukas susidūrė su komplikacijomis po chemoterapijos.

Dėl ligos Vincentas retai kada palieka savo palatą ir pastaruoju metu stipriai nuobodžiauja bei liūdi – ligoninėje sudužo vaikui džiaugsmo iki šiol teikęs planšetinis kompiuteris, kuris leisdavo berniukui ne tik žiūrėti animacinius filmukus, bet ir klausytis mėgiamos G&G Sindikato grupės. Vincento svajonė – sutikti G&G Sindikatą.

Ligos pakirsto vaiko svajonė paprasta – naujas planšetinis kompiuteris su nedidele garso kolonėle. Vienas iš Vincento tėvų nuolat būna su juo, neturi kada dirbti, tad šeimos finansinė padėtis neleidžia tokių pirkinių.

Žiemos 3×3 krepšinio čempionato pirmojo etapo metu Rimanto Kaukėno paramos fondas rinks aukas tam, kad išpildytų šio berniuko svajonę.

„Įrodyti vaikams, kad svajoti reikia ir kad svajonės turi tendenciją pildytis, yra labai svarbu. Geros emocijos yra lyg vaistai ir leidžia vaikams jaustis geriau, o kartu ir suteikia vilties, kad bene didžiausias noras pasveikti taip pat gali išsipildyti. Mažieji pacientai savo didžiąją vaikystės dalį praleidžia ligoninės palatoje, patiria skausmą, nuobodulį, draugų ir artimųjų ilgesį, tad mūsų misija yra suteikti tokių akimirkų, kurias net sunkiu gyvenimo laikotarpiu būtų gera ir malonu prisiminti. Džiaugiamės, kad 3×3 turnyrai leis mums išpildyti dar daugiau sunkiai sergančių vaikųs vajonių. Vincentas ir jo likimo draugai to tikrai nusipelnė, o mes juk ir esame tam, kad daryti šiuos stebuklus ir suteikti jiems taip reikalingas laimės akimirkas”, – sakė fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Pirmojo „Hoptrans Winter Open“ etapo transliacijos per TV6 metu žiūrovai turės galimybę aukoti pinigus Vincentui siųsdami žinutę trumpuoju numeriu 1482 arba pervesdami pinigus į Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondo sąskaitą LT984010042502981574 (Luminor), mokėjimo paskirtyje nurodant Vincento vardą.

Lapkričio 18 dieną Garliavos sporto centre įvyks pirmasis „Hoptrans Winter Open“ etapas, kurio metu 16 pajėgių 3×3 krepšinio komandų dalyvaus vyrų elito turnyre ir kovos dėl kelialapio į „Challenger“ tipo turnyrą. Geriausias komandas aiškinsis ir darželinukai, pradinukai bei 9-12 klasių Kauno rajono moksleiviai, o 17 valandą prasidėsiančios tiesioginės transliacijos metu žiūrovus prikaustys įspūdingas geriausių pasaulio dėjimų į krepšį meistrų pasirodymas.