Kelionės baidarėmis Vilniaus apskrityje

Baidarų nuoma Vilniaus apskrityje įgalina aktyviai ir šauniai leisti laiką su draugias, šeima ar dviese su mylimu žmogumi, plaukiojant baidarėmis Neries, Vokės, Merkio, Žeimenos ir Vilnelės upėmis. Maršrutų įvairovė su skirtingais gamtos, miesto panoramos ir lankytinų objektų peizažais, persmelktais gryno oro ir upės vandens čiurlenimo, tarsi užprogramuoja neišdildomiems įspūdžiams ir kokybiškam poilsiui kiekvieną, plaukiantį šiomis upėmis.

Ramūs pasiplaukiojimai baidarėmis

Pradedantiesiems baidarininkams, taip pat norintiems nuomotis baidares Vilniaus apskrityje su mažamečiais vaikais ar augintiniais, didelėms kompanijoms, norinčioms smagiai praleisti laiką, ar žmonėms, kurie trokšta ramaus, bet įdomaus pasiplaukiojimo, rekomenduojama rinktis pasiplaukiojimus baidarėmis Neries ir Žeimenos upėmis. Šios upės ramesnės, lengviau nuspėjamos, todėl plaukiojimas baidarėmis bus vienas malonumas, nereikalaujantis didelių pastangų. Žinoma, turėkite omenyje, kad upė yra „gyva“, todėl priklausomai nuo oro sąlygų ar pasirinktos atkarpos, galite susidurti ir su jos kaprizais, t. y. pabangavimais ar sraunesne srove. Pažymėtina, kad Nerimi baidarėmis galima plaukioti ne tik dienomis, bet ir tamsesniu paros metu. Naktinis pasiplaukiojimas baidare – tai garantuoti neišdildomi įspūdžiai bei romantiška atmosfera.

Pasiplaukiojimai baidarėmis trokštantiems nuotykių

Plaukiojimas baidarėmis gali būti net labai aktyvi laisvalaikio praleidimo forma. Ieškantiems tokio poilsio, puikiai tiks pasiplaukiojimai Vilnelės bei Merkio upėmis. Vilnelė, pavyzdžiui, skatina visada būti budriems, nes kelyje pasitaiko įvairiausių kliūčių, todėl būtina nuolat vairuoti ir stengtis tų kliūčių išvengti. Plaukimas baidarėmis Merkiu taip pat gali būti ne itin lengvas „pasivaikščiojimas“, nes sušlapti tikrai teks. Seklumos, užtvankų liekanos, užgriuvę medžiai ir t. t. – kliūtys, kurias teks įveikti, tačiau šis nuotykis tikrai to vertas. Pernešti baidares dėl seklumų, nuvirtusių medžių bei užtvankos tenka ir plaukiant Vokės upe.

Rinkdamiesi upę ir maršrutą baidarių žygiui, prisiminkite, kad upė, priklausomai nuo pasirinkto maršruto, oro sąlygų ir t. t. gali būti tinkama ir ramesniam pasiplaukiojimui baidarėmis, ir ekstremalesniam, iššūkių kupinam laisvalaikio praleidimui. Baidarių maršrutų gausa Neries, Vilnelės, Merkio, Žeimenos ir Vokės upėse yra didžiulė, todėl nesunkiai rasite tokį, kuris geriausiai atlieptų jūsų poreikius ir tos dienos nuotaiką.