Kaip išieškoti skolas iš užsienio įmonių?

Bendravimas su užsienio klientais gali atverti daug galimybių verslui, tačiau kartu su jomis kyla ir naujų pavojų. Užsienio verslo apmokėti sąskaitas faktūras gali būti sunku, todėl dažnai reikia kitokio požiūrio. Užsienio skolininkas gali naudoti vietinius įstatymus, užsienio kalbą ir net vietinius papročius kaip pasiteisinimą, kad atidėtų mokėjimą. Užsienio advokatų kontoros įdarbinimas skolai išieškoti gali būti brangus, nes kyla didelė rizika išmesti gerus pinigus po blogo.

Naudodamiesi tarptautine skolų išieškojimo paslauga, kad galėtumėte dirbti palengvintu įsiskolinimo principu, įmonės gali padidinti tarptautinius pardavimus ir tuo pačiu sumažinti riziką. Nors advokatų kontora, prieš siūlydama teisminę procedūrą, padarys tik oficialų laišką, o tarptautinė skolų išieškojimo agentūra dalyvaus diskusijose su užsienio skolininku, kad suprastų ir pašalintų mokėjimo kliūtis. Pasitikėkite skolų išieškojimo specialistais. Skolų išieškojimas užsienyje yra tikrai tarptautinis verslas, kurį valdo profesionalai su paslaugų centru Krokuvoje, Europos finansų užsakomųjų paslaugų centre. Nors  tokios įmonės kasdien dirba pasaulinių įmonių vardu, visame pasaulyje renka neapmokėtas sąskaitas visuose žemynuose ir visomis kalbomis, taip pat prireikus renka smulkesniems klientams, kurie kiekvienais metais gali perduoti mums tik keletą tarptautinių skolų.

Kaip veikia tarptautiniai skolų išieškotojai. Tarptautinė skolų išieškojimo užsienyje paslauga veikia tik komisiniais pagrindais ir tinka visų dydžių įmonėms ir skoloms. Daugelis išbandytų metodų greitai pašalina mokėjimo kliūtis, daugeliu atvejų įtikindami užsienio skolininką išspręsti problemą nesiimant teisinių veiksmų užsienyje. Tarptautinis skolų išieškojimo procesas turi antrinį pranašumą, nes jis taip pat leidžia rinkti naudingą informaciją, susijusią su užsienio skolininku, kad suprastume užsienio skolos nemokėjimo priežastis ir skolininko finansinę būklę. Jei nustatoma, kad užsienio skola nėra išieškoma be teisminio ginčo, tada surinkta informacija leidžia nustatyti tinkamiausią teisminių veiksmų ir vykdymo tvarką bei suprasti, ar toks veiksmas gali būti sėkmingas ir naudingas klientui. Visada visos svarbios detalės yra aptariamos su klientu. Daugeliu atvejų skolų išieškojimo įmonės išgelbėjome savo klientą nuo didelių nuostolių, kai teisiniai veiksmai būtų lėmę sėkmingą sprendimą, kuris niekada nebuvo sumokėtas.