Kaip galima kokybiškai pailsėti Lietuvoje už prieinamą kainą?

Ne paslaptis, kad lietuviai atostogoms vis dažniau renkasi tokias kryptis, kaip Turkija ar Egiptas, nes prabangūs viešbučiai teikia aukštos kokybės paslaugas. O kas, jei visa tai rastumėte per dešimtis ar šimtus mylių? Šiandien išskirtiniai Lietuvos ir aplinkinių šalių kurortai gali didžiuotis išskirtiniais, 3, 4 ir net 5 žvaigždučių SPA viešbučiais.

Svajojate atostogauti garsiausiuose Lietuvos kurortuose, nes poilsis Lietuvoje jums geriausias? Norite poilsiauti Druskininkuose, Birštone, Anykščiuose ar Palangoje? O gal jums labiau patinka tyrinėti Trakų, Molėtų apylinkes, aplankyti Lietuvos sostinę ar kitus miestus ar miestelius? Pasirinkite kryptį, Beta.lt pasirūpins ne tik patogiu apgyvendinimu, bet ir maistu, SPA ir pramogomis. Juk atostogos Lietuvoje taip pat gali jus nustebinti! O gal vis dėlto per atostogas mieliau pasižvalgytumėte po užsienį, kad ir netolimą? Šokite į automobilį ir keliaukite į Latviją, Estiją ar Lenkiją – puikių pasiūlymų Beta.lt paruošė ir ten. Juk geras viešbutis, kokybiškas maitinimas ir kūną atpalaiduojančios procedūros bei pramogos – viskas, ko reikia ilgai lauktoms atostogoms!

Tam, kad atgautumėte jėgas ir ramybę – atraskite puikių, dar nepažintų, o gal jau pamėgtų kurortų ir aukštos klasės viešbučių

Viešėdami Lietuvoje galime džiaugtis ir didžiuotis nuostabiais kurortais, kurie ne tik turi nuostabius gamtos peizažus, bet ir puikią infrastruktūrą turistams ir poilsiautojams. Druskininkai, Birštonas, Anykščiai yra miestai, į kuriuos žmonės ilgai keliauja ilsėtis, atkurti sveikatą, jėgas ir ramybę. Šie kurortai garsėja gaiviu pušų oru, sūraus vandens šaltiniais, gamtos ir kultūros paminklais. Todėl, jei norite atsipalaiduoti sanatorijoje ar karštųjų versmių viešbutyje, siūlančiame įvairias sveikatos paslaugas, turėtumėte jų ieškoti šiuose miestuose.

O gal neįsivaizduojate atostogų be jūros? Daugelis užsienio kurortų Lietuvai gali tik pavydėti balto smėlio, Baltijos jūros paplūdimių ir kvepiančių pušynų. Nors Palangos močiutės sezono metu pakelėje vis dar atkakliai siūlo vietas nakvynei, šiandien daug patogesnis ir saugesnis variantas yra pasirūpinti nakvyne iš anksto: nuvykus prie jūros, neteks blaškytis ieškant, kur apsistoti, o gavę gerą kainos pasiūlymą, dar ir sutaupysite. Sakoma, kad geriausi dalykai slepiasi visai šalia, tad toli neieškokite – Beta.lt kviečia jus atrasti galbūt dar nepažintą Molėtų kraštą, Trakus, Prienus, Panevėžį, Mažeikius ar net Vilnių: gerai juos ištyrinėję, nakvynei apsistokite viename iš daugybės siūlomų puikių viešbučių.

Kokias pramogas ir viešbučius išbandyti su draugais, o kokius su šeima?

Kaip visi žinome, viešbučio pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno iš mūsų šeimos, statuso, gyvenimo būdo ir prioritetų. Kai kurie žmonės ilsisi vienumoje, kai kurie nori atostogauti su dviem žmonėmis ar su šeima, o kiti – įdomiausias atostogas mėgsta praleisti draugų kompanija.

Atostogos su artimaisiais ar šeima yra geras pasirinkimas. Kartu pailsėsite nuo kasdienio gyvenimo ir įprastų reikalų. Bendros atostogos sustiprins jūsų ryšį ir suteiks naujų gerų emocijų. Atostogos su antrąja puse ar šeima – puikus pasirinkimas. Drauge atsikvėpsite nuo buities ir rutinos, bendros atostogos sustiprins jūsų ryšį ir suteiks naujų gerų emocijų. Tokių atostogų metu, be abejo, mažiausiai norisi galvoti apie maisto ruošą, tad rinkitės poilsį viešbutyje su maitinimu.

Nepamirškite ir smagių lauko ar vidaus pramogų – jų rasite viešbučių pasiūlymuose. Ketinate atostogauti su gausesne draugų kompanija? Pasirinkite jums visiems tinkamiausią datą, įsigykite keletą kuponų nakvynei viešbutyje ir atostogos suorganizuotos! Tik nepamirškite įsigiję kuponą iš karto rezervuoti pageidaujamą atostogų datą.