Ką reikia žinoti nusprendus pasididinti krūtinę?

Jau daugiau nei dešimtmetį krūtų didinimas užima pirmąją vietą populiariausių kosmetinių operacijų  visame pasaulyje sąraše. Todėl atsirado daugybė išankstinių nuostatų ir stereotipų. Yra daug klaidingos informacijos apie krūtų didinimo saugumą, rezultatus, kurių galima tikėtis po operacijos, ir apie tai, koks yra ilgalaikis sveikimo procesas. Šiame straipsnyje aptarsime, ką iš tikrųjų turėtumėte žinoti apie krūtų didinimą.

Nebijokite užduoti klausimų

Net jei praleidote valandų valandas tyrinėdami informaciją apie krūtų didinimą, vis tiek bus dalykų, kurių negalėsite numatyti, kol nesusitiksite su plastikos chirurgu. Individualizuojamų operacijos aspektų neįmanoma nustatyti iki konsultacijos. Gerai kada į pirmąjį susitikimą atvyksite turėdami daug neatsakytų klausimų. Jūsų chirurgas turėtų būti laimingas galėdamas palengvinti jūsų rūpesčius, paaiškinti detales, patikslinti techninius terminus ir padėti jums priimti svarbius sprendimus dėl procedūros. Turėtumėte pasikalbėti apie kelis pagrindinius krūtų didinimo aspektus, įskaitant:

  • jums tinkamiausią implanto tipą ir dydį;
  • jums reikalingą techniką arba pjūvio vietą;
  • numatomą operacijos kainą;
  • ko tikėtis atsigavimo laikotarpiu.

Daugiau informacijos: gpklinika.lt.

Atsigavimas po operacijos gali būti nepatogus

Atsigavimas po krūtų didinimo nėra ilgas ar sunkus, tačiau įvairiais atsigavimo laikotarpiais krūtys gali būti skausmingos, patinusios, jautrios ar įsitempusios, gali net niežėti, būti karštos ar sunkios. Laimei, šie simptomai dažniausiai pasireiškia per pirmąsias tris-penkias dienas po procedūros, o vėliau pacientės pastebi, kad jų komforto lygis gerokai padidėja. Dauguma pacienčių po savaitės ar dviejų grįžta į darbą ir daugumą kasdienių veiklų. Kai kurie veiksniai, galintys turėti įtakos sveikimo procesui, yra šie:

  • implanto vieta virš arba po krūtinės raumeniu;
  • jūsų organizmo natūralūs gijimo procesai;
  • implanto dydis, palyginti su natūraliu krūties audiniu;
  • pjūvio vieta.

Chirurgas jums pateiks išsamias atsigavimo ir priežiūros po operacijos instrukcijas, kurių būtina atidžiai laikytis. Šios instrukcijos skirtos tam, kad gijimo metu jaustumėtės saugiai ir patogiai. Taip pat visada galite kreiptis į plastikos chirurgo kabinetą, jei manote, kad bet kuris iš Jūsų simptomų gali būti komplikacijų požymis.

Būkite kantrios – galutinis rezultatas pasimatys tik po kurio laiko

Nors pradinis gijimo procesas trunka vos kelias savaites, kol implantai visiškai nusistovi, praeina iki šešių mėnesių. Įprasta nerimauti, kad pirmuosius kelis mėnesius jūsų implantai neatrodo labai natūraliai. Jie gali būti aukščiau, nei manėte ar būti standesni, nei tikėjotės. Kai jūsų kūnas prisitaikys prie operacijos, implantai suminkštės ir nukris į natūralią krūtų audinio kišenę, įgaudami vientisesnę išvaizdą ir pojūtį.