Ką prieš pasirenkant vestuvinius žiedus turėtų žinoti visi būsimi jaunavedžiai

Nedaugelis papuošalų turi tokią didelę simbolinę ir sentimentalią reikšmę kaip vestuviniai žiedai. Pagal individualų skonį pagamintas rankų darbo vestuvinis žiedas gali ne tik papildyti turimą sužadėtuvių žiedą, tačiau ir nuolat priminti apie poros meilę ir atsidavimą vienas kitam. Kadangi yra tiek daug pasirinkimo galimybių, prieš leidžiantis į vestuvinių žiedų paieškas jaunavedžių porai verta apsvarstyti keletą aspektų, kurie padės jiems priimti teisingą sprendimą.

Įtraukite vestuvinius žiedus į bendrą vestuvių biudžetą

Kai kalbama apie vestuvinius papuošalus, labai lengva susipainioti, visą dėmesį sutelkiant tik į sužadėtuvių žiedą, o vestuvinį žiedą paliekant antrame plane. Todėl nereikėtų pamiršti savo bendrame vestuvių organizavimui skirtame biudžete iš anksto numatyti tam tikrą sumą ir vestuviniams žiedams. Taip bus lengviau išvengti didesnių išlaidų ir išsirinkti individualų skonį geriausiai atitinkančius vestuvinius žiedus.

Užsisakykite vestuvinius žiedus kuo anksčiau

Patartina vestuvinius žiedus užsisakyti gerokai prieš numatytą vestuvių datą. Vestuvinių žiedų paieškai paprastai rekomenduojama numatyti ne mažiau kaip keturias ar šešias savaites. Planuojant kreiptis dėl individualaus unikalių vestuvinių žiedų gamybos užsakymo, tam kartais gali prireikti ir iki kelių mėnesių. Todėl geriausia vestuvinių žiedų paieškoms numatyti daugiau laiko ir iš anksto šiuo klausimu pasitarti su juvelyru.

Nuspręskite, koks žiedo stilius jums labiausiai tiktų

Vestuvinių žiedų stilių įvairovė yra labai didelė – nuo tradicinių ir klasikinių, iki labai modernių, drąsių ir išskirtinių dizainų. Todėl labai svarbu apsvarstyti, kaip vestuvinis žiedas atspindės jūsų unikalų stilių, tokiu būdu užtikrinant, kad juo grožėsitės visą savo gyvenimą.

Daugelis moterų pageidauja vestuvinį žiedą derinti prie savo sužadėtuvių žiedo ir vis dažniau abu šiuos žiedus įsigyja kaip komplektą. Tačiau pritaikius sužadėtuvių žiedą papildantį vestuvinį žiedą galima visai kompozicijai suteikti dar daugiau patrauklumo ir išskirtinumo. Yra daugybė būdų, kaip sužadėtuvių žiedą papildyti individualiai pritaikytu vestuvinio žiedo modeliu.

Vyrai paprastai renkasi paprastesnio ir klasikinio stiliaus vestuvinius žiedus, dažniausiai pagamintus iš tokių metalų kaip geltonasis auksas, baltasis auksas, volframas ar titanas. Tačiau jaunikis neprivalo jaustis apribotas vestuvinių žiedų dizaino pasirinkimo galimybių. Vyriški vestuviniai žiedai taip pat pasižymi daugybe įvairių unikalių stilių, tarp kurių gali būti tiek vestuviniai žiedai su deimantais ar kitais brangakmeniais, tiek ir žiedai su išskirtiniais raštais ir netradicinių formų detalėmis.

Pirmenybę teikite patogumui ir gyvenimo būdo poreikiams

Ieškant tinkamų vestuvinių žiedų, pirmiausia reikėtų atsižvelgti į savo gyvenimo būdą ir patogumą. Jei vestuvinį ir sužadėtuvių žiedą planuojate nešioti kartu, ypač svarbu, kad jie netrukdytų ir juos mūvėti būtų patogu. Be to, vestuvinis žiedas neturi trukdyti kasdienei veiklai, kuri gali turėti didelės įtakos jo tarnavimo laikui. Jei daug laiko kasdien praleidžiama dirbant rankomis, būtų naudinga apsvarstyti galimybę pasirinkti vestuvinį žiedą iš patvaresnių medžiagų, pavyzdžiui, volframo ar titano, kuriems laikui bėgant nereikia daug priežiūros.

Kaip galite suderinti vestuvinius žiedus

Nors nemaža dalis porų mėgsta rinktis vienodus vestuvinius žiedus, tačiau tai nėra taisyklė, kurios privalu laikytis visiems būsimiems jaunavedžiams. Kaip minėta, skirtis gali ne tik dviejų žmonių kasdienė veikla, bet ir skonis, todėl jie gali pageidauti skirtingų stilistinių elementų.

Pavyzdžiui, nuotaka gali norėti plonesnio vestuvinio žiedo, kad jos sužadėtuvių žiedas būtų ryškesnis, o jaunikis gali pageidauti platesnio vestuvinio žiedo. Be to, nuotakai, atsižvelgiant į jos skonį ir gyvenimo būdą, gali puikiai tikti vestuvinis žiedas su deimantu, o jaunikiui tuo tarpu toks žiedas jo kasdienybėje galėtų būti nelabai patogus ir praktiškas – priklausomai nuo to, kokia yra jo kasdienė veikla.

Tačiau nepaisant to, kad būsimų jaunavedžių skonis ir stilius gali skirtis, visa tai galima suderinti. Būsimi jaunavedžiai gali įsigyti tarpusavyje derančius vestuvinius žiedus, kreipdamiesi į juvelyrą, kuris pagal užsakymą juos pagamins taip, kad jie atitiktų individualų stilių, ir kartu pasirūpins tam tikrais juos susiejančiais subtiliais elementais. Tarkime, tobulą vestuvinių žiedų derinį galima sukurti pasirinkus tarpusavyje derančius tauriuosius metalus, brangakmenius ar patį žiedo dizainą.

Vestuvinių žiedų paieškas paverskite smagia ir malonia kelione

Vestuvinių žiedų paieškos turi būti malonus procesas, nekeliantis streso. Jis neturi tapti sudėtingu ir įtampą keliančiu darbu. Tai turi būti nepamirštama ir smagių akimirkų kupina kelionė, kurią prisimintumėte su šypsena ir malonumu. Todėl reikia labai gerai apgalvoti visus su vestuvėmis susijusius rūpesčius ir numatyti jiems pakankamai laiko.