Išlaikykite tvarkingą įvaizdį su kokybiškomis plaukų kirpimo mašinėlėmis

Plaukų kirpimo mašinėlė – tai modernus prietaisas, kuris padės sutvarkyti plaukus namuose. Kartu naudodamiesi juo namuose galite neišleisti pinigų vizitui į kirpyklą ir kirpti plaukus beveik pagal poreikį. Štai kodėl šį prietaisą naudojimui namuose renkasi daugelis žmonių.

Jei norite įsigyti kirpimo ir šukuosenų kūrimo mašinėlę, svarbu pasirinkti modelį, kuris ne tik atitiks visus funkcionalumo reikalavimus, bet ir bus patogus bei patvarus naudoti.

Pabandykime išsamiau suprasti, į kokius pagrindinius veiksnius reikėtų atsižvelgti renkantis plaukų kirpimo mašinėlę.

Į ką verta atkreipti dėmesį renkantis plaukų kirpimo mašinėlę plaukams?

Prieš renkantis tokio tipo prietaisą, būtina atsižvelgti į tai, kad tokie jie skirstomi pagal šiuos parametrus:

  1. Suskirstymas pagal klasę
  • Profesionalūs įrankiai

Šie prietaisai turi galingą variklį, kokybiškus komponentus, minimalus priedų komplektas nuo 2 iki 4 dalių, retais atvejais 6. Profesionaliems elektriniams įrankiams gamintojai gamina papildomus peilių blokus, skirtus įvairiems darbams, kad salonų ir kirpyklų klientams būtų galima sukurti daugybę klasikinių ir kūrybiškų kirpimų. Tokie prietaisai yra ilgaamžiai ir gali ilgai dirbti be sustojimo. Atitinkamai profesionalios kirpimo mašinėlės kaina bus didesnė nei kitų.

  • Naudojimui namuose skirti įrankiai

Tokie prietaisai turi nedidelės galios variklį, korpusai pagaminti daugiausia iš plastiko, komplekte visada yra priedų. Šio modelio mašinėlės tinka kirpti plaukus namuose. Buitiniai prietaisai yra universaliausi. Be to, dėl reto įrankio naudojimo namuose, 1-2 kartus per mėnesį, daugelis gamintojų nustato pratęstus garantinius laikotarpius nuo 2 iki 5 metų.

  1. Suskirstymas pagal variklio veikimo tipą
  • Rotacinio tipo mašinėlės (nuolatinės ir kintamosios srovės)

Mašinos su kintamosios srovės sukamuoju varikliu yra galingiausios 45-60 vatų. Jos paprastai naudojamos vyrų kirpyklose, kur yra nuolatinis lankytojų srautas. Šios mašinėlės gali susidoroti su bet kokio tipo ir tankumo plaukais.

  • Vibracinio tipo mašinėlės

Šiuo atveju maitinimas bus tik iš elektros tinklo. Tokiems įrankiams taip pat būdingi 2 variklio variantai yra elektromagnetinis ir inkarinis (šarnyrinis). Šių variantų kirpimo mašinų galia yra iki 20 W. Tokie prietaisai yra lengvi, todėl labai patogūs naudoti namuose. Juos labai dažnai perka pradedantieji kirpėjai.