Grupė Džentelmenai. Iš meilės moterims!

Lapkričio 21 d., trečiadienį, 19 val. Varėnos kultūros centre sprogs tikra jausmų ir muzikos bombaTrys žavūs, stilingi šokantys Džentelmenai paruošė įspūdingą koncertą, kuris skirtas moterims, bet tinka ir vyrams !

 Bilietus platina Varėnos kultūros centras, J. Basanavičiaus g. 2, Varėna. Darbo laikas:  I   12.00 – 19.00 val. (pietų pertrauka 15.00 – 15.30 val.), II – V  11.00 – 19.00 val. (pietų pertrauka 15.00 – 15.30).

  Džentelmenai – tai grupė, kuri susikūrė visiškai netikėtai… 2012 metais, vieno šokių projekto metu, po kurio išaugo į Lietuvoje atitikmens neturintį pramogų verslo produktą – puikiai dainuojančią profesionalių šokėjų grupę. Talentingiems atlikėjams pavyko sukurti ritmišką šokio žingsnelių bei gražių vyriškų balsų sintezę.  2017 metais pasikeitė narių sudėtis, šiuo metu grupėje trys šokio meistrai – Vytautas Mackonis, Dainius Dimša ir Giedrius Venslova. Vyrukai pripažįsta, kad didžiąją dalį jų klausytojų rato sudaro moterys, todėl ir šią aistringą bei užvedančią programą dedikuoja būtent joms. Džentelmenai pažada: „Stengsimės, kad mūsų pasirodymai ne tik keltų teigiamas ir džiugias emocijas, bet ir paliktų nuostabą Jūsų veide.”

Lapkričio 21 d., trečiadienį, 19 val. DŽENTELMENAI laukia Jūsų visų Varėnos kultūros centre!

 

Organizatoriai