Greitas ir sklandus įmonių pardavimas

Norite pradėti savo verslą? Tokiu atveju, Jums turėtų būti įdomu, kokias galimybes šiai dienai atveria įmonių pardavimas, kuriuo užsiima profesionalūs savos srities ekspertai. Skaitykite toliau ir sužinokite, ko reikia norint nusipirkti įmonę ir kaip tą padaryti, atraskite specialistus, kurie padės Jums sklandžiai pereiti visus įmonės pirkimo etapus ir greitai bei lengvai pasitikti naujos savo veiklos startą.

Greita veiklos pradžia

Perkant jau įsteigtą įmonę, veiklos pradžia kur kas greitesnė ir paprastesnė, negu įmonę steigiant. Pirkdami išvengiate visų steigimo procedūrų ir su jais susijusių rūpesčių bei laiko gaišimo, tuo pačiu gaunate ne ką prastesnę įmonę, kurioje beveik viskas jau parengta taip, kad galite iš karto kibti į naujos veiklos pradžią.

Įmonės pavadinimas jau sugalvotas, todėl nereikia rinkti pavadinimo, pavadinimas neutralus ir nesusietas su jokia konkrečia veikla – savo veiklą renkatės patys. Įstatinis kapitalas perkant uždarąją akcinę bendrovę (UAB) yra mažiausiai 2500 Eur. 

Įmonės nereikės steigti patiems, tuo tarpu, naujai įsteigta įmonė yra visiškai nauja, niekuomet nevykdžiusi veiklos – tai ne ką prastesnis, o kai kuriais atžvilgiais net geresnis sprendimas, negu steigti įmonę pačiam. Kreipkitės į specialistus, kurie pasirūpins visų reikalingų dokumentų tvarkymu ir suteiks pagalbą kiekviename įmonės pirkimo žingsnyje.

Greitas ir patogus įmonių pardavimas pagal Jūsų poreikius! Išsirinkite iš skirtingų įmonių asortimento Jums prieinama ir palankia kaina.