Didelių dydžių apatinis trikotažas moterims: keletas patarimų, kaip išsirinkti

Ilgą laiką apatinio trikotažo rinka buvo orientuota tik į vieno tipo vartotojus, neatsižvelgiant į paprastą faktą, kad jie turi skirtingų formų figūras ir dėvi skirtingų dydžių drabužius. Laikui bėgant dėl įvairovės trūkumo atsirado ir nemaža informacijos apie didelių dydžių apatinio trikotažo pasirinkimą spraga. Tačiau tobulų apatinių drabužių, nepriekaištingai atitinkančių kūno linijas, paieška iš tikrųjų neturėtų būti dideliu galvos skausmu. Todėl tam, kad būtų lengviau pasirinkti tinkamą apatinį trikotažą, kaip antai kelnaitės ir didelių dydžių liemenėlės moterims, norime pateikti jums kelis praktiškus patarimus.

Koks apatinis trikotažas rekomenduojamas apvalesnių formų moterims?

Niekas nemėgsta prastai prigludusio apatinio trikotažo, kuris gali labai apsunkinti produktyvią dieną. Apatinio trikotažo stilius yra labai asmeniškas pasirinkimas, kurį lemia įvairūs veiksniai, pavyzdžiui, gyvenimo būdas ir estetika. Dėl šios priežasties nė vienas stilius negali būti laikomas universaliu visoms apvalesnių formų moterims. Kita vertus, apatinis trikotažas, suteikiantis papildomą atramą, ypač klubų srityje, visada yra labai naudingas ir saugus pasirinkimas, nes gerai priglunda prie figūros ir suteikia jai tinkamą atramą.

Taigi, renkantis didelių dydžių apatinius, svarbiu veiksniu tampa apatinio trikotažo suteikiama atrama – ir tai yra labai svarbu tiek dėl patogumo, tiek dėl sveikatos. Iškilesnių kūno formų moterys paprastai turi platesnę krūtinę ir nugarą. Tokiu atveju būtina rinktis liemenėlę su plačiomis petnešėlėmis, platesniais šonais ir sutvirtinimais krūtinės srityje, kad ji geriau palaikytų ir būtų patogesnė. Tas pats pasakytina ir apie kelnaites. Kasdienai rekomenduojama rinktis kelnaites platesniais šonais, kurios gerai priglunda prie klubų ir nugaros, o norint atrodyti seksualiau, galima rinktis ir nėriniuotas kelnaites arba tampres.

Koks audinys geriausiai tinka didesnių dydžių apatiniam trikotažui?

Negalima pamiršti ir apatinio trikotažo audinių svarbos – geriausia rinktis elastingus ir patvarius audinius. Spandeksas yra puikus variantas, nes yra ypač elastingas ir prisitaiko prie kūno. Kitas geras pasirinkimas yra nailonas, taip pat pasižymintis elastingumu ir šilko švelnumu. Nesvarbu, ar vilkėsite stringus, kelnaites, šortukus ar klubus apnuoginančius apatinius, pasirinkusios tvirtas ir kokybiškas medžiagas nesuklysite.

Kaip pasirinkti tinkamą apatinio trikotažo dydį?

Jei esate lieknesnio kūno sudėjimo, gali būti sunku nustatyti, kokio dydžio apatiniai jums tinka. Tačiau tinkamo dydžio paieškas reikėtų pradėti nuo liemens. Rekomenduojama išmatuoti savo liemenį – siauriausioje vietoje tarp krūtinės ląstos apačios ir dubens, šiek tiek aukščiau klubikaulio. Be to, labai svarbu išmatuoti ir klubų apimtį jų plačiausioje vietoje. Šiais matavimais remkitės ieškodamos apatinio trikotažo. Taip pat galite vadovautis ir savo suknelės dydžiu kaip geriausiu dydžio nustatymo „barometru“.

Pirmenybę teikite patogumui

Moteriškas apatinis trikotažas yra aprangos detalės, lydinčios moterį kiekvieną dieną, todėl labai svarbu, kad jos būtų patogios. O kad gerai jaustumėtės visą dieną, ieškokite moteriško apatinio trikotažo platesniais šoneliais, pavyzdžiui, sustiprintų didelio dydžio liemenėlių ir apatinių kelnaičių aukštesniu liemeniu.

Būkite drąsios

Renkantis didelių dydžių apatinį trikotažą, labai dažnai pirmenybė teikiama tradiciniams ir klasikiniams modeliams. Tačiau atėjo laikas pakeisti šį „protokolą“ ir pereiti prie kitokio didelių dydžių apatinio trikotažo. Leiskite sau išbandyti ir seksualius modelius – su nėriniais, iš šilkinio ar permatomo audinio, pvz., galite pasirinkti didelio dydžio bodį.

Svarbiausia vadovautis viena auksine taisykle – dėvėti tokį didelių dydžių apatinį trikotažą, kuris patinka ir leidžia jaustis patogiai, nes su pasirinktu apatiniu trikotažu teks išbūti didžiąją dienos dalį. Taigi, apatinis trikotažas, kaip ir visa kita apranga, turi padėti gerai jaustis, gražiai atrodyti ir suteikti daugiau pasitikėjimo savimi.