Čempionato nugalėtojai žaidė be pralaimėjimų

Plateliuose, Plungės rajone, vykusiomis ritinio varžybomis pasibaigė respublikos ritinio čempionatas.

Vilkaviškio „Žiedo“ ritininkai, šiemet nepralaimėję nė vienų rungtynių, tapo čempionato nugalėtojais. „Alvito Širvintos“ komanda paskutinėse rungtynėse 4:13 pralaimėjusi „Plateliams“ liko trečioje vietoje. Antrą vietą užėmė Platelių ritininkai, ketvirti liko kauniečiai.

Rezultatyviausiu čempionato žaidėju tapo vilkaviškietis Žydrūnas Aželskas, įmušęs 33 įvarčius, geriausiu gynėju pripažintas „Alvito Širvintos“ komandos žaidėjas Dainius Kučiauskas. Asmeniniais prizais apdovanoti I. Kailius, N. Ližaitis, A. Sakalauskas („Alvito Širvinta“) ir „Žiedo“ ritininkai G. Auksoraitis ir R. Cicėnas.

Paskutinėse šiemet vykusiose Platelių taurės ritinio varžybose vilkaviškiečiai finale 1:0 nugalėjo „Platelių“ komandą.

Vilkaviškio „Žiedo“ ritininkai šiemet laimėjo visus taurių turnyrus, tad jiems, kaip geriausiam sezono sporto klubui, įteikta Ritinio sporto federacijos taurė.