Arčiau jūsų: Dariaus ir Girėno gatvėje – naujas Savivaldybės priimamasis

„Panevėžio butų ūkio“ patalpose šalia buvusio „Žaros“ prekybos centro (Dariaus ir Girėno g. 6) pradėjo veikti naujas Panevėžio miesto savivaldybės priimamasis. Čia gyventojams bus teikiama dalis seniūnijos paslaugų.

„Tai pilotinis projektas, kuriuo bandysime išsiaiškinti, ar miestui reikalingos seniūnijos. Jei jis pasitvirtins – plėsime paslaugų spektrą, o priimamojo padalinių galėsime steigti ir kitose miesto dalyse. Ši vieta pasirinkta neatsitiktinai – ji labiausiai nutolusi nuo miesto cento ir didelė žmonių koncentracija. Tikimės, kad Klaipėdos mikrorajono gyventojai naudosis arčiau jų įkurtu priimamuoju“, – sako meras Rytis Račkauskas.

Kokias paslaugas gausite?

Priimamojo. Specialistas priima, registruoja ir perduoda Savivaldybės vadovams, struktūriniams padaliniams adresuotus pareiškimus, pranešimus, prašymus, skundus, kitus dokumentus.

Deklaravimo. Priima gyvenamosios vietos deklaracijas; formina gyvenamosios vietos deklaravimą (atvykus į Lietuvą, pakeitus gyvenamąją vietą ir išvykstant), priima prašymus dėl gyvenamosios vietos deklaravimo, duomenų taisymo, keitimo, naikinimo; išduoda deklaruotą gyvenamąją vietą patvirtinantį dokumentą; teikia informaciją būsto savininkui apie jo būste deklaravusius gyvenamąją vietą asmenis; išduoda pažymas apie šeimos sudėtį ir kt.

Socialines. Specialistas informuoja apie Socialinių reikalų skyriaus (SRS) teikiamas paslaugas, priėmimo tvarką ir laiką, socialinių paslaugų, piniginės paramos, išmokų (vaikui, šalpos, tikslinių kompensacijų ir kt.), paramos mokiniams skyrimo sąlygas, reikalingus dokumentus ir priėmimo tvarką; padeda el. būdu užsiregistruoti dėl piniginės socialinės paramos, socialinių išmokų bei paramos mokiniams prašymų pateikimo SRS, padeda per SPIS užpildyti prašymus piniginei socialinei paramai, išmokoms, tikslinėms kompensacijoms bei paramai mokiniams gauti; išduoda pažymas apie paskirtą piniginę paramą ir išmokas; teikia informaciją apie sąlygas gauti socialinį būstą, būsto nuomos kompensacijas bei kt.

Informuoja Savivaldybės veiklos ir teikiamų paslaugų klausimais.

Priimamasis dirba pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 8 iki 17 val., penktadieniais – nuo 8 iki 15.45 val. Pietūs – 12-12.45 val. Specialistams kviečiame skambinti tel. (8 45) 469 759, 469 760, rašyti priimamasis@panevezys.lt.