Apsauginė plėvelė automobiliui: 7 faktai, kurių galbūt nežinojote

Apsauginė plėvelė automobiliui – tai nepastebima transporto priemonės dažų apsauga, apsauganti automobilio kėbulą nuo įvairių pažeidimų. Šiandien visuomenėje sklando įvairiausių nuomonių apie apsauginę plėvelę automobiliui bei jos naudojimą. ,,Gaga Studio“ automobilių priežiūros profesionalai atskleidžia 7 faktus, kurių galbūt nežinojote apie apsauginę plėvelę automobiliui.

  1. PPF plėvelė užtikrina maksimalią apsaugą nuo UV spindulių

Ar žinojote, kad PPF plėvelė garantuoja maksimalią apsaugą nuo žalingų UV spindulių? Apsauginė plėvelė automobiliui neleidžia UV spinduliams pasiekti automobilio dažų, todėl transporto priemonės spalva ilgiau išlieka sodri bei blizganti.

  1. Automobilio apklijavimas apsaugine plėvele suteikia automobiliui hidrofobinių savybių

Dar vienas svarbus faktas – automobilio apklijavimas apsaugine plėvele suteikia transporto priemonei hidrofobinių savybių. Tačiau ką tai reiškia? Apklijavus transporto priemonę apsaugine plėvele automobiliui, nuo jos kėbulo lietaus lašai ar sniegas lengvai nubėga tarsi nuo stiklo. Taigi, PPF plėvelė dar ir palengvina automobilio priežiūrą.

  1. PPF apsauginė plėvelė automobiliui ne tik apsaugo, bet ir suteikia ryškesnę spalvą

Verta žinoti, kad PPF apsauginė plėvelė automobiliui ne tik apsaugo automobilio kėbulą nuo įvairiausių pažeidimų, bet ir suteikia jam ryškesnę spalvą. PPF apsauginė plėvelė taip pat suteikia automobiliui dėmesį atkreipiantį sodrų spindesį.

  1. Automobilio apsauginė plėvelė: ją galima klijuoti ir ant atskirų automobilio dalių

Svarbu paminėti, kad automobilio apsauginė plėvelė gali būti klijuojama ne tik ant viso transporto priemonės kėbulo, bet ir ant atskirų jos dalių. Esant poreikiui, automobilio apsauginė plėvelė gali būti klijuojama ant atskirų bei labiausiai pažeidžiamų transporto priemonės dalių, pavyzdžiui: žibintų, sparnų, slenksčių, bamperio ir kt.

  1. Automobilio apklijavimas PPF plėvele padeda išlaikyti automobilio vertę

Automobilio apklijavimas PPF plėvele dažniausiai atliekamas brangioms transporto priemonėms. Kadangi automobilio apklijavimas PPF apsaugine plėvele padeda apsaugoti automobilio kėbulą nuo įvairiausių pažeidimų, tokiu būdu jis ilgiau išsaugo ne tik savo estetinę išvaizdą, bet tuo pačiu ir vertę.

  1. Apsauginė plėvelė automobiliui geba pati atsistatyti

Apsauginė plėvelė automobiliui turi unikalią savybę – ji geba savaime atsistatyti. Tai reiškia, kad jei netyčia subraižėte PPF apsauginės plėvelės paviršių, Jums tereikia nuplauti automobilio kėbulą karštu vandeniu arba apsaugine plėvele automobiliui apklijuotą vietą pašildyti fenu. Po šių atliktų veiksmų PPF apsauginė plėvelė automobiliui atrodys tarsi ką tik užklijuota ant transporto priemonės kėbulo.

  1. Apsauginė plėvelė automobiliui: ją galima įsigyti ir užsiklijuoti patiems

Verta paminėti, kad apsauginę plėvelę automobiliui galima įsigyti ir, esant poreikiui, užsiklijuoti patiems. Tačiau automobilio apklijavimas apsaugine plėvele yra daug laiko, kruopštumo bei pastangų reikalaujantis darbas, todėl specialistai rekomenduoja jį patikėti profesionalams.

,,Gaga Studio“ ilgametę patirtį sukaupę automobilių priežiūros profesionalai preciziškai klijuoja PPF apsaugines plėveles ant transporto priemonių kėbulų bei atskirų jų dalių. Jei abejojate, ar verta rinktis apsauginę plėvelę automobiliui ar turite kitų, su automobilio apklijavimu susijusių klausimų, susisiekite – įmonėje dirbantys specialistai atsakys į visus Jums rūpimus.