Aištoko komandai – padėkos iš Premjero

Gruodžio 12 d. pas Lazdijų rajono savivaldybės merą buvo pakviesti Lazdijų aisštoko komandos nariai ir jų treneris Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos treneris Žilvinas Eidukaitis. Meras Artūras  Margelis buvo įpareigotas komandai įteikti Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko ir Lietuvos Kultūros ir sporto departamento padėkas už pasiektus aukštus rezultatus šioje sporto srityje.

Meras A. Margelis džiaugėsi  trenerio Ž. Eidukaičio entuziazmu suburiant aisštoko sporto šakos komandą Lazdijuose. Už puikius rezultatus meras dėkojo savivaldybės vardu ir linkėjo toliau puoselėti šią sporto šaką, kuri garsina ir Lazdijų kraštą ir visą Lietuvą.

Jauna komanda per kelerius metus pasiekė puikių rezultatų. Pasaulio jaunimo U19 bravariškojo akmenslydžio čempionate komanda laimėjo 3-ąją vietą. Juos pastebėjo ir centinė valdžia.  Sportininkams Skirmantui Žukauskui, Domantui Žukauskui, Egidijui Kazlauskui, Daumantui Jonuškai, Justinui Buzui ir jų treneriui Žilvinui Eidukaičiui įteiktos Lietuvos Kultūros ir sporto departamento ir Premjero S. Skvernelio padėkos bei dovanos. Padėkose rašoma: „Sveikindamas Jus su pasiektais itin aukštais sportiniais rezultatai, Lietuvos Respublikos Vyriausybės vardu nuoširdžiai dėkoju už Jūsų atkaklumą, ryžtą ir geležinę valią siekiant didžiausio meistriškumo, už Jūsų neįkainojamą indėlį į Lietuvos sporto istoriją ir reikšmingus mūsų kraštui pasiekimus. Jūsų laimėjimai ir Tėvynės vardo garsinimas – įkvepiantis patriotiškumo pavyzdys kitiems. Telydi jus pergalės, laimė ir sėkmė!”.

Treneris Ž. Eidukaitis teigė, kad jaunai komandai, žaidžiančiai tik ketvirtus metus, tenka susidurti su šio sporto veteranais ir ne visada sekasi taip, kaip norisi. Tačiau patirtis – neįkainojama ir svarbi geresniems rezultatams ateityje. Komanda Lazdijus ir Lietuvą atstovaus vasario mėnesį vykstančiame Europos jaunių čempionate Vokietijoje. Ž. Eidukaitis dėkojo merui ir savivaldybei už nuolatinę paramą vykstant į čempionatus.

Treneris rūpinasi sporto šakos pratęsimu Lazdijuose ir jau Motiejaus Gustaičio gimnazijoje yra subūręs jaunesnių žaidėjų komandą. Taip pat mielai kviečia visus suaugusius vaikinus ir vyrus burtis į komandą ir mokytis šio neįprasto sporto subtilybių.

 

Lazdijų rajono savivaldybės informacija