A. Sireika: turime naujus krepšinio maldos namus

Šiauliuose toliau gerinama sporto infrastruktūra – atidaryta dar viena nauja, puikios kokybės lauko krepšinio aikštelė. Ji tapo originalia dovana Šiaulių miesto garbės piliečiui, legendiniam krepšinio treneriui Antanui Sireikai – aikštelė pavadinta šio žinomo žmogaus vardu. Gražus sutapimas – Antanas Sireika šiandien švenčia savo gimtadienį.

Prie Romuvos gimnazijos iškilmingai atidaryta moderni lauko krepšinio aikštelė. Tai miesto dovana ne tik gimnazijos bendruomenei, bet ir visam aplinkiniam rajonui. Minkšta danga išklotas aikštelės pagrindas, įrengtos vietos žiūrovams, teritorija apšviesta, aptverta, stebima vaizdo kameromis.

Toliau tęsiama tradicija naujoms aikštelėms suteikti krepšiniui nusipelniusių ir šį sportą garsinančių šiauliečių vardus. Prieš metus Šiaulių Lieporių gimnazijos stadione atidaryta aikštelė pavadinta krepšininko Mindaugo Žukausko vardu, o naujajai suteiktas žinomo krepšinio trenerio, Šiaulių miesto garbės piliečio Antano Sireikos vardas. Vardinė aikštelė tapo puikia dovana 62-ąjį gimtadienį pasitinkančiam treneriui.

„Lietuva – krepšinio šalis, sakoma, kad tai yra mūsų religija. Kai matau tokią tvarkingą modernią aikštelę, tai jaučiuosi, kaip atėjęs į naujus krepšinio maldos namus. Ačiū miestui ir gimnazijai“, – kalbėjo A. Sireika.

Dovaną – krepšinio kamuolį Antanas Sireika įteikė gimnazijos krepšininkams.

Ne žodžiais, o realiais darbais parodome, kad Šiauliuose jaunimui yra skiriamas didelis dėmesys. Mūsų miestas puikiai tinka jaunoms šeimoms, čia yra puikios mokyklos, daug galimybių sportuoti, užsiimti bet kokia kita veikla. Tegul jaunimas čia sėkmingai sportuoja, gal ilgainiui išaugs ir naujų čempionų“, – sakė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Naujos aikštelės įrengimui Šiaulių miesto savivaldybė skyrė 60 tūkstančių eurų, dar beveik 7000 eurų suma prisidėjo gimnazija.  Pirmieji krepšinio lankus simboliniais metimais išbandė šventės svečiai, o po ceremonijos iškart prasidėjo gimnazistų trys prieš tris krepšinio turnyras.

Bendrųjų reikalų skyriaus informacija